Neler Yeni

Format Atarken Siyah Ekran

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ramazan İşbilen
Arkadaşlar eski bir msi anakarta sahibim,bilgisayara format atarken öncelikle Flash Belleği MBR disk düzeninde Rufus ile windows 7 64bit iso dosyasını flash belleğe yazdırdım.Uzun uğraşlar sonucu sonunda anakart flash belleği gördü.
Press any key to boot from usb. yani usbden bootlamak herhangi bir tuşa basın dedi ve bastım.. ama simsiyah bir ekranla karşı karşıyayım tire felan da yok sadece siyah bir ekran var.

Flash belleği laptop’a (hp550) takıp bootladığımda bir sorun olmadan rahatça kurulum ekranına gelebiliyorum.

İso dosyasını farklı bir şekilde mi yazdırmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Paradox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muammer zeki
Arkadaşlar eski bir msi anakarta sahibim,bilgisayara format atarken öncelikle Flash Belleği MBR disk düzeninde Rufus ile windows 7 64bit iso dosyasını flash belleğe yazdırdım.Uzun uğraşlar sonucu sonunda anakart flash belleği gördü.
Press any key to boot from usb. yani usbden bootlamak herhangi bir tuşa basın dedi ve bastım.. ama simsiyah bir ekranla karşı karşıyayım tire felan da yok sadece siyah bir ekran var.

Flash belleği laptop’a (hp550) takıp bootladığımda bir sorun olmadan rahatça kurulum ekranına gelebiliyorum.

İso dosyasını farklı bir şekilde mi yazdırmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
gpt yazdırmayı deneyin bide

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,251
İsim
Emre Zengin

Hocam kasanın arkasındaki usb portlarından birine takıyordum ben, biraz bekledikten sonra ekran geliyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ramazan İşbilen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zaten arkaya takıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

deneyeceğim bugün
işe yaramadı gpt yapmak.
ama bir şekilde bu ekrana kadar gelebildim fakat şuan o şekilde dondu kaldı windowsu normal olarak başlat diyince de tam windows başlatılıyor diyip animasyon ekranına geldiği sırada donuyor ve reset atıyor

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 25
Top Bottom