Neler Yeni

Format atarken ssd gözükmüyor

Mert5858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emika
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmak istiyorum ama format ekranında ssd disk gözükmüyor, harddisk ile denedim diski gösteriyor format ekranında, ama ssd gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz ?
Anakart: Gigabyte ga-945gcm-s2l
İşlemci: İntel Pentium E6500
Ram: 4 GB 2x2
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 430

irst dosyası ile denedim ama işlemci eski olduğu için olmadı ve ssd biosta görünüyor, harddisk ve ssd taktığımda harddiskten başlatıyorum ve açıldığında ne aygıt yöneticisinde ne de disk yönetiminde gözükmüyor. Diskpart listdisk ile de denedim olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Yunus
SSD'yi başka bir cihazda tekrar biçimlendirip ntfs yapman lazım exfat veya fat32 olmuş olabilir.

Semiramis41

80+ Bronze
direk disk yönetimden sıfırla ssdyi başka pcye takamana gerek yok sonra formatta çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Kurşunoğlu
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma format atmak istiyorum ama format ekranında ssd disk gözükmüyor, harddisk ile denedim diski gösteriyor format ekranında, ama ssd gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz ?
Anakart: Gigabyte ga-945gcm-s2l
İşlemci: İntel Pentium E6500
Ram: 4 GB 2x2
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 430

irst dosyası ile denedim ama işlemci eski olduğu için olmadı ve ssd biosta görünüyor, harddisk ve ssd taktığımda harddiskten başlatıyorum ve açıldığında ne aygıt yöneticisinde ne de disk yönetiminde gözükmüyor. Diskpart listdisk ile de denedim olmadı
Dostum bu video izle
bende işe yaramıştı sendede yarar umarım :)

Mert5858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emika
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom