Neler Yeni

Format atmak virüsü kesin siler mi?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Eğer flashta Win 10 yazılıysa Windows kurulumunu tamamlamadan kurulum aşamasında güncelleme yapılamaz ki. Muhtemelen Win 10 diye Win 11 kurdunuz farkında olmadan. :D
Büyük ihtimal öyle oldu. Şimdi hatırladım bu flasha win11 kurmuştum laptopa Win11 yüklemek için ve öyle kalmış. Ben de unutmuşum 10 var sanıyorum. Sıkıntı olur mu 11 kullanmak 10a göre?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer flashta Win 10 yazılıysa Windows kurulumunu tamamlamadan kurulum aşamasında güncelleme yapılamaz ki. Muhtemelen Win 10 diye Win 11 kurdunuz farkında olmadan. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 11 kullanıyorum ben de. İlk başta alışması zor oluyor ama zaman geçtikçe seviyorsun. Bence dene 11'i. :)
Bir de son bir şey soracağım. Format atarken internet kablosu takılı kalmış sorun olur mu virüs falan?

Margsauv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İbrahim
Büyük ihtimal öyle oldu. Şimdi hatırladım bu flasha win11 kurmuştum laptopa Win11 yüklemek için ve öyle kalmış. Ben de unutmuşum 10 var sanıyorum. Sıkıntı olur mu 11 kullanmak 10a göre?
İmzada yazılı sistem ise bir problem yaşayacağını zannetmiyorum. Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım. Sadece menüler, sağ tık v.s. değişmiş, alışmak biraz zamanımı aldı. Fakat alıştıktan sonra çok hoşuma gitti. Özelleştirmeler ile birlikte özellikle masaüstüm harika duruyor. :)

Ekran görüntüsü 2023-09-05 001405.png

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
İmzada yazılı sistem ise bir problem yaşayacağını zannetmiyorum. Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum bir problemle karşılaşmadım. Sadece menüler, sağ tık v.s. değişmiş, alışmak biraz zamanımı aldı. Fakat alıştıktan sonra çok hoşuma gitti. Özelleştirmeler ile birlikte özellikle masaüstüm harika duruyor. :)

Alıntıyı görüntüle
Sağolun hocam çok yardımınız dokundu. Bu sefer gerçekten son bir şey soracağım. Microsoft edgeyi açtım Chrome indirmek için. Arama motoru varsayılan yandex olarak geldi Google ile değiştirdim normal mi yandex olarak gelmesi?

Margsauv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İbrahim
Sağolun hocam çok yardımınız dokundu. Bu sefer gerçekten son bir şey soracağım. Microsoft edgeyi açtım Chrome indirmek için. Arama motoru varsayılan yandex olarak geldi Google ile değiştirdim normal mi yandex olarak gelmesi?
Evet hocam Yandex'le gelmesi normal. Microsoft Google'a düşmanlığından varsayılan olarak Yandex'le geliyor. :) Hatta Chrome kurarken "Bizi bi deneseydin ya hemen öyle Chrome'a geçme." minvalinde bildirim de atıyor.
Bu arada kurulum yaparken internete bağlı olmanız bir virüs bulaştırmaz. Bilgisayara sadece siz, indirip kurduğunuz dosyalar aracılığıyla virüs bulaştırırsınız.
Programların kurulumlarını yaparken orijinal ve resmi sitelerinden indirme yaptığınıza emin olun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom