Neler Yeni

Çözüldü✓ Format atmama yardım edin

Dixsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kağan ekinci
Ben yeni ssd aldım bilgisayara format atıp Windows’u ssdye kurmak istiyorum. Nasıl format atıcam ve ssdye windowsu yüklücem? Yardım ederseniz çok güzel olur

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Barış Okçu
internette adım adım görselli format atma rehberleri var oradan bakarak yapman daha iyi olur. Takıldığın yerleri fotoğraf atıp sorarsın daha iyi olur.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Barış Okçu
Öncelikle anakart modeline göre değişen bir boot menü tuşu olur. Kurulum usbsini rufus programıyla hazırladıysan bu aşamaya geçmen gerekiyor. O boot menü tuşu genelde bilgisayar açılırken marka ekranında alt tarafta yazar. Onu spamladığın zaman boot menu açılır oradan ssd ni değil flash belleğini seçeceksin. Kurulum içerisinden ssd yi biçimlendirip yüklemeyi başlatabilirsin.

Dixsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kağan ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle anakart modeline göre değişen bir boot menü tuşu olur. Kurulum usbsini rufus programıyla hazırladıysan bu aşamaya geçmen gerekiyor. O boot menü tuşu genelde bilgisayar açılırken marka ekranında alt tarafta yazar. Onu spamladığın zaman boot menu açılır oradan ssd ni değil flash belleğini seçeceksin. Kurulum içerisinden ssd yi biçimlendirip yüklemeyi başlatabilirsin.
Usbsiz format atıcam

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Semih Boran
R5 2600 1660super gaming x b450m-A pro max
uefi olarak usbye yazdırıp kuracaksınız. Bu arada 24h2 çıktı:
Rufus programından gpt ntfs ya da oluyorsa gpt fat32 olarak yazdırıp kurabilirsiniz.

Dixsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kağan ekinci
uefi olarak usbye yazdırıp kuracaksınız. Bu arada 24h2 çıktı:
Rufus programından gpt ntfs ya da oluyorsa gpt fat32 olarak yazdırıp kurabilirsiniz.
w11 format flashı hazırladım şuan formatı başlattım hallettim dediklerinle teşekkür ederim sorun olursa yazarım tekrar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,074
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom