Neler Yeni

Forum Üyelerine Özel Monitör Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
Gelecek monitör free sync- g-sync ne olur? DA-5 sisteme adapte olması açısından g-sync olur mu?
olur da yarınki monitör fırsatını yakalayamayanlar için F/P G-sync monitör önerilerini toplasak bir kenarda ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem G-Sync hem de FreeSync mevcut.
bilginin kaynağı gelmiş ilk konuma hoş gelmiş sefa gelmiş, şeref vermiş... forumda bronz üyelere açık olacak gibi gibi şehir efsaneleri dönüyor, bununla ilgili bir açıklama var mı acaba?

DA-5 için teşekkürlerimi de ileteyim.. hikayeyene de kitlendim. başa sarıp sarıp izliyorum. müptelan oldum desem yeridir :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat
Hem G-Sync hem de FreeSync mevcut.
Da5 siteye arada yükleniyormu bazıları öyle diyor;
İtopyayla toplantın nası gitti foruma özel sistem olacak mı?
Hafta sonu çıkacak sistemler daha pahalı daha ucuz bilgisini paylaşacakmısın ?
Çok soru sorduk hadi hayırlı geceler 😀

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bilginin kaynağı gelmiş ilk konuma hoş gelmiş sefa gelmiş, şeref vermiş... forumda bronz üyelere açık olacak gibi gibi şehir efsaneleri dönüyor, bununla ilgili bir açıklama var mı acaba?

DA-5 için teşekkürlerimi de ileteyim.. hikayeyene de kitlendim. başa sarıp sarıp izliyorum. müptelan oldum desem yeridir :)
Olması gereken de bu bence. O zaman herkes üye olur alır

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olması gereken de bu bence. O zaman herkes üye olur alır
Üye olduktan sonra almasındaki sakınca nedir? Zaten duyuru buradan yapılırsa, buranın müdavimi her türlü avantajlı değil mi? Dünyaya bu kadar kapalı olmanın manası ne? Da-5 alamayanların sorunları
1- stok sınırlamasının olmayışı değil miydi?
2-Duyuru YouTube'dan geldi. Linki gören çöktü üstüne.
3- donanımhaber sıcak fırsatlara konu düşmüştü bile. Diğer forumları bilemem.

İlk 2 maddenin çözümü olsa da 3.maddenin çözümü yok esasında. Bronz diye bahseden üyelerden biri herhangi bir foruma link sızdırırsa ne olacak? Ha ama satışı her üyeye ayrı linklere yapacaklara, alışveriş için forumdan onay kodu göndermeyi başarabilirlerse, ya da satış direkt forumdan yapılırsa amenna.
Realist olmak lazım diyorum esasında.

Mantıklı çözümler var mesela:

Her TCKN ye 1 alım fırsatı verirsin Bi rahatlama gelir
Duyuru forumda konu olarak gelir al bir rahatlama daha

Ve bir şey daha ekleyeyim, "minareyi çalan kılıfı hazırlar" demiş atalarımız. Sistemi peynir ekmek gibi yiyenler de emin olun hem bu forumda, hem diğer forumlarda hesapları kasılmış yamyamlar.

Donanımhaber forumda, adam 8 tane çektiğini söylemiş, direkt satışa açmış. Kimin kartı 72bin liraya doğrudan açık? Bu bir hazırlık gerektirir. Bu işi yapanlar bu forumu ya da en azından donanımarşivi YouTube kanalını sıkı takip ediyor. 13 tane sistem çeken de var, ancak 8 örneğini verdim ki, bahse konu forumda yazılan mesaj gözümün önünde..

Son düzenleme:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Üye olduktan sonra almasındaki sakınca nedir? Zaten duyuru buradan yapılırsa, buranın müdavimi her türlü avantajlı değil mi? Dünyaya bu kadar kapalı olmanın manası ne? Da-5 alamayanların sorunları
1- stok sınırlamasının olmayışı değil miydi?
2-Duyuru YouTube'dan geldi. Linki gören çöktü üstüne.
3- donanımhaber sıcak fırsatlara konu düşmüştü bile. Diğer forumları bilemem.

İlk 2 maddenin çözümü olsa da 3.maddenin çözümü yok esasında. Bronz diye bahseden üyelerden biri herhangi bir foruma link sızdırırsa ne olacak? Ha ama satışı her üyeye ayrı linklere yapacaklara, alışveriş için forumdan onay kodu göndermeyi başarabilirlerse, ya da satış direkt forumdan yapılırsa amenna.
Realist olmak lazım diyorum esasında.

Mantıklı çözümler var mesela:

Her TCKN ye 1 alım fırsatı verirsin Bi rahatlama gelir
Duyuru forumda konu olarak gelir al bir rahatlama daha

Ve bir şey daha ekleyeyim, "minareyi çalan kılıfı hazırlar" demiş atalarımız. Sistemi peynir ekmek gibi yiyenler de emin olun hem bu forumda, hem diğer forumlarda hesapları kasılmış yamyamlar.

Donanımhaber forumda, adam 8 tane çektiğini söylemiş, direkt satışa açmış. Kimin kartı 72bin liraya doğrudan açık? Bu bir hazırlık gerektirir. Bu işi yapanlar bu forumu ya da en azından donanımarşivi YouTube kanalını sıkı takip ediyor. 13 tane sistem çeken de var, ancak 8 örneğini verdim ki, bahse konu forumda yazılan mesaj gözümün önünde..
Bu işin çözümü basit. Her kişinin bir tane alma onayı getirilecek 15 20 tane alma olayı bitecek.
Eğer forum üyelerine özel adı altında sistem parça satışı olacaksa son dakika üye olan kişi de alır o zaman burada bize özel denen kişilerin bir indirim hakkı kalmayacak.
Bronz kişiler foruma link sızdırma olsa da üyelik onayı gelecek bu sistem kontrol altında olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
Bu işin çözümü basit. Her kişinin bir tane alma onayı getirilecek 15 20 tane alma olayı bitecek.
Eğer forum üyelerine özel adı altında sistem parça satışı olacaksa son dakika üye olan kişi de alır o zaman burada bize özel denen kişilerin bir indirim hakkı kalmayacak.
Bronz kişiler foruma link sızdırma olsa da üyelik onayı gelecek bu sistem kontrol altında olacak.
Alsın dostum, alsın. Üye oluyorsa alsın. Zaten bu kampanyaların amacı foruma üye çekmek değil mi. Mesajımı da biraz dikkatli okursan beni mutlu edersin, benzer çözümlerden bahsediyoruz. Hatta son dakika üye olan da alsın. Nedir yani. Sen zaten üye değil misin, son dakika üye olup alandan en az 5dk önde olacaksın zaten.

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Berat Yapıcı
XSS e bağlanabilir mi ?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alsın dostum, alsın. Üye oluyorsa alsın. Zaten bu kampanyaların amacı foruma üye çekmek değil mi. Mesajımı da biraz dikkatli okursan beni mutlu edersin, benzer çözümlerden bahsediyoruz. Hatta son dakika üye olan da alsın. Nedir yani. Sen zaten üye değil misin, son dakika üye olup alandan en az 5dk önde olacaksın zaten.
Mantıken evet fakat bir adım önde olmak açısından dedim sende haklısın fakat son dakika üye olan kişi sadece indirim için geldiği için ölü üye olacak muhtemelen ben sanmıyorum daha gireceklerini.

Top Bottom