Neler Yeni

Forumda aynı kişinin aynı konuyu aynı şekilde fazladan açması?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sadece merak ediyorum şimdi adam açıyor. Sonra yine aynısını açıyor. Buna teknik destekte karşı değilim fakat konu dışında bir kullanıcının bir şeyi 1 den fazla kez açmasının uyarı verilmesini istiyorum. Kısaca yardım dışında öylesine aynı konudan tekrar tekrar açılmasını soruyorum. Yardım isteyenleri anlıyorum.

Lewis Hamilton

80+ Bronze
Sadece merak ediyorum şimdi adam açıyor. Sonra yine aynısını açıyor. Buna teknik destekte karşı değilim fakat konu dışında bir kullanıcının bir şeyi 1 den fazla kez açmasının uyarı verilmesini istiyorum. Kısaca yardım dışında öylesine aynı konudan tekrar tekrar açılmasını soruyorum. Yardım isteyenleri anlıyorum.
Evet bunu fazlasıyla yapan var adam mouse önerisi istiyor 1 kere açmış ok 2. kere açmış ok ama neden 3. bir konu açma gereği duyuyorsun ? Bencede bir uyarı verilmeli

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,456
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Eğer çok kısa bir arayla yapıyorsa uyarı alıyor zaten.

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Öyle haklısınki

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,456
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1602441084639.png

Şablonumuzda var zaten :)

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Evet daha çok yeni üyeler yapıyor sordukları sorulara cevabı yazıyoruz sonra aynı konuyu tekrar açıyorlar.

helpyardımplz

80+ Silver
Öbür forumdaki gibi kontrol edilerek açılsa konular aslında çok daha mantıklı olurdu.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer çok kısa bir arayla yapıyorsa uyarı alıyor zaten.
Hocam gerekiyorsa oylama yapalım bir kullanıcının atıyorum sistem önerisi sürekli istiyorsa sistem tarafından kısıtlama verilmesi imkanı varsa oylama yapalım fazlalık hangisinden yana olursa adam 1 günde bile aynı konuyu birden fazla kez açıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam cansınız. Ellerinize sağlık.

Öbür forumdaki gibi kontrol edilerek açılsa konular aslında çok daha mantıklı olurdu.
Moderatör sayısı arttırılsa iyi olurdu. Cidden bir süre sonra o yöntemin daha iyi olduğunu düşünmeye başlıyorum.

helpyardımplz

80+ Silver
Hocam gerekiyorsa oylama yapalım bir kullanıcının atıyorum sistem önerisi sürekli istiyorsa sistem tarafından kısıtlama verilmesi imkanı varsa oylama yapalım fazlalık hangisinden yana olursa adam 1 günde bile aynı konuyu birden fazla kez açıyor.

Hocam cansınız. Ellerinize sağlık.

Moderatör sayısı arttırılsa iyi olurdu. Cidden bir süre sonra o yöntemin daha iyi olduğunu düşünmeye başlıyorum.
Baştan beri daha mantıklı zaten. Günde 100 tane konu açılıyorsa çeyreği spam veya saçma konular oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,859
Üyeler
141,348
Son üye
Krino6
Top Bottom