Neler Yeni

Forumda konu kitlemek oyla olsa

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
Biraz daha demokratik. tartışmaların tak diye kesilemeyecegi yöneticilerin direk karşı tarafı banlamayacagi herhangi bir sistem de olabilir

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Biraz daha demokratik. tartışmaların tak diye kesilemeyecegi bu gibi durumlarda banlamadan tarafların anlaşması durumu olabilir yani hakaret aşağılama vs olmadan ban
Haklısınız birisi artislik taslıyordu az önce ban yemedi aşşalıyordu keşke olmasa daha nezih olur buralar yada direk yaş sınırı ;)

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Biraz daha demokratik. tartışmaların tak diye kesilemeyecegi bu gibi durumlarda banlamadan tarafların anlaşması durumu olabilir yani hakaret aşağılama vs olmadan ban
Bence de vallahi billahi artık çok sıkıldım adam adama nouse önerirken yazdığı şey bu mouse önerenler yok şu mouseu kullanıyor falan filan diye boş tartışma açıyor diğeri yalan yanlış bilgiler veriyor konu kilitlenmesi böyle durumlarda en mantıklısı

DonanımFikir

Medeniyet Dediğin Tek Dişi Kalmış Canavar
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,685
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Olabilir
Bu tür konularda üyelerin de FİKİRLERİ alınabilir.

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Haklısınız birisi artislik taslıyordu az önce ban yemedi aşşalıyordu keşke olmasa daha nezih olur buralar yada direk yaş sınırı ;)
Gerçekten saçmalıyorsun insanlar profile tıklayıp naptığını görebilir rival3ün dönem içi en yüksek fiyatı 378tl iken 560tlye aldığını iddia ediyorsun yanlış bilgilerini savuruyorsun

Beter Ali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,424
İsim
Mert Can Kopal
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Bence de vallahi billahi artık çok sıkıldım adam adama nouse önerirken yazdığı şey bu mouse önerenler yok şu mouseu kullanıyor falan filan diye boş tartışma açıyor diğeri yalan yanlış bilgiler veriyor konu kilitlenmesi böyle durumlarda en mantıklısı
Aynen birisi kendini övüyor ben buyum ben şuyum onu bunu aşşalıyor kendi aklınca bakzjznsosknskdjnd

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,018
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom