Neler Yeni

Forumdaki birbirlerini ezme ve saygısızlık ve yanlış bilgilendirme sorunu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Úrsula Corberó

80+ Bronze
İntihar konusu açanlar var bir de.

aakif

80+ Bronze
yoksay knk rahatsız oluyosan konuyu görüp seni dinleyecekler mi sanıyosun
ayrıca fazla alındığını düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

windowsa berbat demişsin savunan olunca nedir bu herkesi ezme isteği demişsin knk haksızsın

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Usta Allah rızası için ne diyorsun ya? Linuxla gelen pcye diyorsun ki linux kullanacaksan alma, linux iso yazman için kuruluyor. Zaten bir gaming notebook en iyi şekilde windowsla çalışıyor. Bunu sana sorduğumda neden beni eziyorsun gibi bir söz kullanıyorsun. Bence eziklik ve aşağılama için kullandığın kalıpları değiştirmelisin. Yoksa bu forumda her yanlış bilgi verdiğinde gelen düzeltmelere aşağılama gözüyle bakarsın.

İşte bir gaming notebook kullanıcısına bunu sorman zaten saçmalık. Ben de bunu belirtiyorum. Eğer kendinin eleştirilemez ve mükemmel biri olduğunu düşünüyorsan bu forum uygun bir yer değil. Ayrıca egomu senin üzerinden mi tazeleyeceğim Allah rızası için ya :D.
Helal olsun sizden şikayet ettiğim konuya bile dadandınız.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Helal olsun sizden şikayet ettiğim konuya bile dadandınız.
Benden şikayet etmek için konu açtıysanız sorun sizde hocam. Şu forumda beni tanıyan 10 kişiye sorun 11i olumlu konuşacaktır. Benden şikayet etmek için konu açmaya devam edebilirsiniz.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/laptop-oenerisi-8k-9k-civari.436570/#post-4378898
Hayır oturdum defalarca okudum hatam olsa özür dilerim ama burada ne aşağılaması var ya ? Eğer yanlış bilgilendirmelere ve alakasız mesajlara cevap yazamayacaksak girmeyelim foruma?

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
yoksay knk rahatsız oluyosan konuyu görüp seni dinleyecekler mi sanıyosun
ayrıca fazla alındığını düşünüyorum

windowsa berbat demişsin savunan olunca nedir bu herkesi ezme isteği demişsin knk haksızsın
Bir uygulamayı silerken windows serverlerine bağlanarak restart atması bile başlı başına bir sebep değilmi ? Uygulamayı sil restart at uygulamayı kur restart at , virüs sıkıntın yok ve güvenliği daha üst seviye şuanda mesela bunlar birkaç örnek sadece.

aakif

80+ Bronze
Bir uygulamayı silerken windows serverlerine bağlanarak restart atması bile başlı başına bir sebep değilmi ? Uygulamayı sil restart at uygulamayı kur restart at , virüs sıkıntın yok ve güvenliği daha üst seviye şuanda mesela bunlar birkaç örnek sadece.
“reboot” seçeneği oluyor kurarken ayrıca bu konu bunu tartışmak için mi açıldı yoksa sizinle aynı görüşte olmayan birini şikayet etmek için mi açıldı???

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Haydaa, gaming notebook kullanıcısı ve oyun oynayacak siz de gidip linux övüp aynı anda linux yeriyorsunuz. Şaka mısınız hocam?

aakif

80+ Bronze
Haydaa, gaming notebook kullanıcısı ve oyun oynayacak siz de gidip linux övüp aynı anda linux yeriyorsunuz. Şaka mısınız hocam?
benim anlamadığım olay windowsa berbat diyor sonra onun görüşüne ters biri konuşunca buraya gelip bunun hakkında konu açıyor

ayrıca konuyu birini şikayet etmek için açıyor ama konu başlığına genel bir başlık yazıyor, sonra da başkalarının açtığı konuların saçmalığıyla ilgili mesaj yazıyor

:sasirmak:

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
ahmadpop thinks ?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
benim anlamadığım olay windowsa berbat diyor sonra onun görüşüne ters biri konuşunca buraya gelip bunun hakkında konu açıyor

ayrıca konuyu birini şikayet etmek için açıyor ama konu başlığına genel bir başlık yazıyor, sonra da başkalarının açtığı konuların saçmalığıyla ilgili mesaj yazıyor

:sasirmak:
Biraz aklı karışmış olmalı arkadaşın.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Forumda birkaç gündür aktif bakıyorumda ne kadar çok toxic var. Bilip bilmeden cevap verip ezmeye çalışan , direk agresifçe saldıran ve o kişinin görüşünde değilsen direk aşağılayan ve ezmeye çalışan baya bir toxic kitle mevcut. Baya rahatsız edici ve kirlilik sebebi. Biraz daha sıkı bir cezalar getirilebilir. Az önce Linux kullanıcaksan şöyle alma güncelleme yaparken sorun çıkıcak diyorum linux kullanıcağını nereden biliyorsun diyor sadece bi bilgi paylaştım niye hemen egonuzu tatmin etmeye çalışıyorsunuz ? Biriside linux windows keyi pahalı diye koyuyorlar diyor gram bilgisi yok iken yanlış yönlendiriyor milleti. Bir konuda şu kart geçerli mi diye gördüm az önce bir dene bakalım değil mi ? Forumların amacının birbirimizi ezerek ego savaşları vermek değil "araştırıp bulamadığımız zaman bilen kişilere danışmak için olan bir yerdir." Forumu lütfen amacı için kullanın açıkcası ben çok rahatsız oldum.
Genel amaç şu;
Ego tatmini
Ben bilirimcilik
Mesaj kasmak
Bunları yapanlar da çoluk çocuk zaten ve ne yazık ki forumun çok büyük bir çoğunluğu çocuk.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1629723860087.png

Şu mesaja mı alınıp konu açtın gerçekten? Bu kadar hassas olmayın özellikle forumlarda çok üzülürsünüz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,092
Üyeler
140,766
Son üye
güvenli
Top Bottom