Neler Yeni

Forumdaki Sıkıntılar Ve Önerilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Sürekli açılan troll konular:

Örneğin Tansiyonum düştü konusu vardı adamın gözü kararıyormuş başı dönüyormuş
gelmiş buraya konu açıyor hastaneye git be adam

Gece yatağı sallanan arkadaş var mesela son zamanlarda gördüğümüz banyo yaparken
önünden siyah şeyler geçmesinden annesinin dalin almamasından falan şikayet ediyor kendisi

Hayatı 3-4 sezonluk dizi olacak arkadaş @Tarık06 var kendisinin troll olup olmadığı konusu tartışılıyor hala
benim düşüncem troll olduğu neticesinde bilmeyen yoktur ancak ben bir özetliyim yine de arkadaş abisi tarafından
sürekli olarak hakarete uğruyor ve dövülüyor ayrıca ailesi hayatına ciddi miktarda karışıyor dershanede öğretmeni tarafından
hakarete uğrayıp dövülüyor

Siyasi Fikir Ayrılıkları
İşte sıkıntılı bir kısım ben tarafsız eleştiri yaparım ancak forumdaki çoğu kişi için durum böyle değil
örneğin A partisi bir proje yaptı bu A partisinin destekleyenleri tarafından “Adam ya Adam böyle ihracat yapılır”
gibi karşılanıyor ancak B partisini destekleyenler bu güzel fikiri her ne olursa olsun gömüyor veya adam Sol benim
fikirlerimi yansıtıyor derse hemen CHP’li Sağ benim fikirlerimi yansıtıyor derse hemen Akp’li damgası yiyor
Olay Faşist Komünist kavgasına döndü

Forumlar Düşman Değildir
Yakın zamanda böyle bir konu açıldı ama ben yine de değinmek istedim burada herkesin için Technopat a karşı aşırı
bir önyargı olduğu kanaatindeyim bilenlerin saygı çerçevesindeki eleşirilere bir şey demiyorum ama kulak dolması bilgilerle
yargılayanların daha fazla olduğunu söylemek zorundayım
bu tek bizde böyle değil diğer forumlarda birbirine düşman o konuda yapacak bir şey yok

2.El Bölümü
2. El bölümünün aktifliği az geliyor bana profilde ilanı paylaşınca daha çok kişi görüyor böylece 2. El Kullanışsız Kalıyor
2. Elin yeri değişebilir mesela ”Neler Yeni” bölümünün önüne gelebilir

Gereksiz Hit Alan Konular
Mesela bir arkadaşın bilgisayarında sorun çıktı 1-2 cevap geliyor bazen ama açılan saçma konular +4 sayfayı geçiyor
buna yapılabilecek çok bir şey yok forumdaki üyelerin işi

Konu Hortlatma
Konu hortlatma konusu sıkıntılı bir şey konu hakkında soru varsa sıkıntı olmamalı ama gereksiz yere hortlatanlar uyarı yemeli

Öneriler
Karanlık-Aydınlık tema yerinin değişmesi gündemde zaten
300 mesaj altı konu denetim sistemi
Çok gerekli değil ama mesaj yazma yerine çizim yapabilme güzel olurdu
Giden dislile geri gelmeli kötüye kullananlara ”Emoji Banı” gibi bir şey gelebilir
Aynı konudan milyarlarca kez açılmasını önlemek için Sıcak Fırsatlar , İndirimli Ücretsiz Oyun konularına onay sistemi
Yanlış yere açılan ilk 2 konuda uyarı yenmemeli çünkü genelde forumu tam bilmeyenler bu hatayı yapıyor sadece doğru
kategoriye taşınmalı

Son düzenleme:

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Elime sağlık ama herkes zaten aynı şeyleri demeye başladı. Yöneticilerin kararı belli. Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp söylemeye gerek yok bence.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
''Forumlar Düşman Değildir'' Kısmına bir ekleme yapayım:
Bu durum tek bizim forum için özel bi' şey değil.
Technopat Sosyal'de Donanım Arşivi Forum ile ilgili bir konu açmanla kıyametin kopması bi' olur muhtemelen.
Onlar da bize ön yargı ile yaklaşıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Doğru söylemişsin, eline sağlık Tarık06 kısmı çok iyiydi :D

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Butun bilgili insanlar gitti @Fiery gibi mesela daha cok gereksiz konular aciliyor teknoloji haric

En İyi Cevap
7
20210603_232510.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
''Forumlar Düşman Değildir'' Kısmına bir ekleme yapayım:
Bu durum tek bizim forum için özel bi' şey değil.
Technopat Sosyal'de Donanım Arşivi Forum ile ilgili bir konu açmanla kıyametin kopması bi' olur muhtemelen.
Onlar da bize ön yargı ile yaklaşıyorlar.
Hemen ekliyorum

Top Bottom