Neler Yeni

Forza Horizon 4 Gelişimim Silinir mi?

Merel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Ateş
Merhabalar. Forza Horizon 4 ultimate edition satın aldım. Daha önce xbox game pass dan oynuyordum. Oyunda şuan 200 lvlı geçtim yıldızımı aldım ve bir ton aracım var. Oyunu steamdan alma sebebim lego ve ada dlc lerine sahip olmak. Oyundaki ilerlemelerim sorun yaşar mı?

Ekler

• resim_2021-03-14_143002.png
    resim_2021-03-14_143002.png
    1.3 MB · Hit: 67

Ju5t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Metin
Merhabalar. Forza Horizon 4 ultimate edition satın aldım. Daha önce xbox game pass dan oynuyordum. Oyunda şuan 200 lvlı geçtim yıldızımı aldım ve bir ton aracım var. Oyunu steamdan alma sebebim lego ve ada dlc lerine sahip olmak. Oyundaki ilerlemelerim sorun yaşar mı?
steam üzerinden gene microsofta bağlanıyor diye biliyorum o yüzden kaldığınız yerden devam eder diye düşünüyorum

TALHA MURAT

80+ Silver
şuanlık hesabaın steamde desteklemez. açıklamaya yapıp platform birleştirmeliler.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
şuanlık hesabaın steamde desteklemez. açıklamaya yapıp platform birleştirmeliler.
steam dada zaten girişte microsoft hesabı istiyor yani her türlü kaldığın yerden devam edrsin bence

Merel1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
steam dada zaten girişte microsoft hesabı istiyor yani her türlü kaldığın yerden devam edrsin bence
umarım devam edebilirim. standart sürümde her şeyi deneyim ettim lego ve ada için satın aldım bunu. sıfırdan başlatması üzer

Alvares

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Gencer Murat Sonlu
Steamden aldığınız oyun microsoft hesabına bağlanabiliyor ancak microsoft hesabındaki ilerleme steam hesabına aktarılmıyor diye biliyorum, Steam forza altındaki kullanıcı yorumları bu yönde.

Top Bottom