Neler Yeni

Forza Horizon 4 (steam)

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Kerem Hot
Millet merhaba. Geçenlerde yılbaşı öncesi indirimlerinde Forza Horizon 4' ü satın aldım.
Sınavlara hazırlık yaptığımdan çok vakit ayıramıyorum. Amacım ara sıra girip kafa dağıtmak. O niyetlede save dosyası "oyunun bitirilmiş ya da tüm araçların açık olduğu bir save dosyası" istiyorum. Amacım boş vakitlerimde girip stres atıp çıkmak. Oyunun "ultimate edition" olanını aldım. Bazı yerlerde okudum save dosyası uygulamak ban sebebi olabilirmiş. Yani sunucudan uzaklaştırılabiliyormuşsun. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa ve sorun teşkil etmiyorsa güvenilir save dosyasına nereden ulaşacağımı belirtebilecek varsa çok sevinirim..
İyi forumlar :)

The GodFather

80+ Silver
ben yasaklı araba aldığımdan hwid ban yemiştim daha önce konusunu açmıştım inceleyebilirsin

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Hocam Ultimate Edition bende de var, zaten o paket olunca oyun sana dolu araç veriyor için rahat olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Ban sebebi oluyor.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Kerem Hot
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben yasaklı araba aldığımdan hwid ban yemiştim daha önce konusunu açmıştım inceleyebilirsin
hwid ban nedir tam olarak bilmiyorum içeriğini ancak. başka bir çözüm yok mu oyundaki tüm araçları açmak için?

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
50-60 tan fazla beleş araba falan veriyor. Ben uğraşmadan 1 haftada 599xx evo aldım. Para kasmak kolay araba almak kolay.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hwid ban nedir tam olarak bilmiyorum içeriğini ancak. başka bir çözüm yok mu oyundaki tüm araçları açmak için?
Direk Pc ne ban atıyor farklı hesaplardan girsen bile açılmıyor

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
evet öyle ama o araçları tekrar açmak gerekmiyor mu?
Bu konu hakkında bir fikrim yok, bilenlere danış ben sahip olduğum araçları satmayı hiç düşünmedi hepsi harika araçlar.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yasaklı araba ne oluyor hocam. Forzayı bilmediğimden soruyorum. Alması yasaksa neden oyunda ?

Anakartın banlanması

kyagizzz

80+ Bronze
Millet merhaba. Geçenlerde yılbaşı öncesi indirimlerinde Forza Horizon 4' ü satın aldım.
Sınavlara hazırlık yaptığımdan çok vakit ayıramıyorum. Amacım ara sıra girip kafa dağıtmak. O niyetlede save dosyası "oyunun bitirilmiş ya da tüm araçların açık olduğu bir save dosyası" istiyorum. Amacım boş vakitlerimde girip stres atıp çıkmak. Oyunun "ultimate edition" olanını aldım. Bazı yerlerde okudum save dosyası uygulamak ban sebebi olabilirmiş. Yani sunucudan uzaklaştırılabiliyormuşsun. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa ve sorun teşkil etmiyorsa güvenilir save dosyasına nereden ulaşacağımı belirtebilecek varsa çok sevinirim..
İyi forumlar :)

Hocam aktif bağımlı bir forza 4 oyuncusuyum bir kere yarış yapmadın online açıldıktan sonra deli gibi araba sürüyorum ve Ultimate aldim. En ufak bir sorun olursa hemen yaz herseyine yardımcı olurum. İstersen Instagram'dan da yazabilirsin böylece görürüm hemen k.yagizzz

oyunu açtım ve ilerleyerek araçları satın alıp açmıyor muyum?
İleti merkezinde ve festivalden alman lazim

The GodFather

80+ Silver
Hwid ban hem hesabın hem cihazının kalıcı olarak yasaklanmasıdır. İllegal bi taktik var ama ban yersen karışmam

Yasaklı araba ne oluyor hocam. Forzayı bilmediğimden soruyorum. Alması yasaksa neden oyunda ?

Anakartın banlanması
Oyunda satılmayan kimsenin alamayacağı bir araç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,446
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub