Neler Yeni

🔥İndirim Forza Horizon 4 Steam'de (135,33 TL)

eravinn

80+
Oyun 15 Aralıkta mağazalardan kaldırılacak kütüphanemde bulunsun oynarım diyen varsa iyi fiyat.
FH5'e sahipseniz bile İngiltere haritasında turlamak keyif verecektir diye düşünüyorum.
Ayrıca Ultimate versiyonu almak isteyenler 216,73 TL'ye satın alabilir.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Ali
İlk çıktığı zamanlardan bu yana oynarım. Mekanikler, araç sayısı ve fiyatı ile kesinlikle değer. Ultimate paketi alıp offline süresinde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Hazine adasında epey drift sever dostlarımız şu an online. 😎

Forzaya başlayacak dostlara naçizane tavsiyem araçlara para vermeyin. Çarklar ve görevler ile epey aracınız olacak. Kalan araçları paranız olunca toplarsınız.

Palo DAYI

80+ Gold
450 saat fh5'im var alayimmi degermi

The Semih

80+ Silver
Oyun 15 Aralıkta mağazalardan kaldırılacak kütüphanemde bulunsun oynarım diyen varsa iyi fiyat.
FH5'e sahipseniz bile İngiltere haritasında turlamak keyif verecektir diye düşünüyorum.
Ayrıca Ultimate versiyonu almak isteyenler 216,73 TL'ye satın alabilir.

Kapanmıcakmıydı bu oyun ?

eravinn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi 15 Aralıkta satışdan kaldırılacak fakat kütüphanenizde olduğu sürece oynarsınız. (Online sunucuları da satışı bittikten bir süre sonra kapanacaktır fakat offline modda takılabilirsiniz.)

LoserIl

80+ Silver
kapanmak diye bir şey olur mu hiç? Başka bir şey vardı ama kapanma falan yok alan oynar istediği gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben tüm dlcleriyle beraber 100 liraya almıştım geçen sene, direksiyon seti olmadan çok sarmıyor ama her türlü güzel

The Semih

80+ Silver
kapanmak diye bir şey olur mu hiç? Başka bir şey vardı ama kapanma falan yok alan oynar istediği gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben tüm dlcleriyle beraber 100 liraya almıştım geçen sene, direksiyon seti olmadan çok sarmıyor ama her türlü güzel
Oyunun satışı kalkıcak ve online sunucuları kapatılcaktı duyuru yapıldı onu diyorum.

LoserIl

80+ Silver

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Oyunun satışı kalkıcak ve online sunucuları kapatılcaktı duyuru yapıldı onu diyorum.
Arkadaşlarınla birlikte oynamaya devam edebileceksin. Online komple kapanmayacak.

Top Bottom