Neler Yeni

FPS Drop sorunu valorant

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
Merhaba arkadaşlar , valorant oyununda fpsim sabit 300 400 olmasına rağmen arada 70 80 e düşüyor anlık droplar yiyorum. ekipmanlarım rx5700xt , ryzen 5 7600x , sıvı soğutmam var 32 gb ram

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
Hocam hafif bir darboğaz var ondan kaynaklı olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios güncel mi ? Driverlar yüklü mü ? Temizlikleri yapıldı mı gibi basit sorular sormayacağım yapmışsınızdır diye düşünüyorum yapmadıysanız kontrol edin.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
eren kılıçoğlu
Merhaba arkadaşlar , valorant oyununda fpsim sabit 300 400 olmasına rağmen arada 70 80 e düşüyor anlık droplar yiyorum. ekipmanlarım rx5700xt , ryzen 5 7600x , sıvı soğutmam var 32 gb ram
Sıcaklıklar ne durumda hocam.

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Furkan DURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sıcaklıklar kötü durumda çünkü sıvı soğutmam tek fan ben baya önce almıştım sonra video geldi tekli sıvı soğutmalar kötü diye 80 90 derece arası olduğundan dolayı olabilir. Ne önerirsin

Bios güncel mi ? Driverlar yüklü mü ? Temizlikleri yapıldı mı gibi basit sorular sormayacağım yapmışsınızdır diye düşünüyorum yapmadıysanız kontrol edin.
kankam bi tek bios güncel değil bir de sıcaklık 80 90 arası oluyor. Elle driverlaro hepsini güncelledim en son driver boosterdan kontrol ettim. Biosu güncellemedim fakat bilgisayarı alalı daha 3 ay oldu .

ekran kartını rtx 4070 e falan mı çıkarayım.

Top Bottom