Neler Yeni

Fps testlerinden düşük FPS aliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Merhaba Sistemim 4060ventus Ryzen 5 5500 B450M ve 16ram,internetten FPS testlerini izliyorum mesela adam valorantta düşük ayarlarda 300 FPS aliyor

Ben ise 230 civarı FPS alıyorum.Bir de şöyle bir şey kafamı kurcaladi ben ac origins oynuyorum bu sistemle, çoğu zaman FPS düşüşü yaşıyorum

bugün internette bir video gördüm adam 1660S ve R5 5500 ile kasmadan donmadan yağ gibi oynuyor ac originsi ben daha iyi bir ekran kartıyla kasa kasa oynamaya calisiyorum iyice üzülmeye başladim yardım edin lutfen

Bünyamina

80+ Platinum
Merhaba Sistemim 4060ventus Ryzen 5 5500 B450M ve 16ram,internetten FPS testlerini izliyorum mesela adam valorantta düşük ayarlarda 300 FPS aliyor

Ben ise 230 civarı FPS alıyorum.Bir de şöyle bir şey kafamı kurcaladi ben ac origins oynuyorum bu sistemle, çoğu zaman FPS düşüşü yaşıyorum

bugün internette bir video gördüm adam 1660S ve R5 5500 ile kasmadan donmadan yağ gibi oynuyor ac originsi ben daha iyi bir ekran kartıyla kasa kasa oynamaya calisiyorum iyice üzülmeye başladim yardım edin lutfen
Valorantta altığın değer işlemcine göre normal gibi aslında. Düşük ayarda değil yüksek ayarda oyanamalısın.
Başka oyunlarda duruma göre oyun içi ayar yapman gerekebilir. Ekran kartının kullanım değerlerini incele. AAA oyunlarda grafiği ekran kartı kullanımı %99-100 oluncaya kadar attırırsan daha iyi verim alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valorantta altığın değer işlemcine göre normal gibi aslında. Düşük ayarda değil yüksek ayarda oyanamalısın.
Başka oyunlarda duruma göre oyun içi ayar yapman gerekebilir. Ekran kartının kullanım değerlerini incele. AAA oyunlarda grafiği ekran kartı kullanımı %99-100 oluncaya kadar attırırsan daha iyi verim alırsın
Bir de şöyle bir sorun var grafikleri arttirdigimda ve dusurduğumde FPS değişmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,521
Üyeler
156,940
Son üye
hikmetrker
Top Bottom