Neler Yeni

Freeride için fullface kask önerisi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Fullface bir kask arıyorum. Aliexprestte bu kaskı buldum. Daha sonra yurt içi bakayım dedim ama bisiklet için yapılanlar aşırı pahalı. Sonra kross motor için üretilen ucuz kasklara bakayım dedim Aliexprestteki kaska yakın bunu bulabildim. Yüksek ihtimalle kalitesiz ama zaten bisiklette kullanacağım. En azından no name bir kask değil diye daha mantıklı olur diye düşündüm. Sizce hangisi mantıklı olur veya daha mantıklı bir seçenek var mıdır?

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat demir
fox, %100 falan almıycaksan çok fark etmez sanki bunlar arasında ben bırakalı baya oldu yeni bir marka çıktıysa onu bilemiycem tabi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fox, %100 falan almıycaksan çok fark etmez sanki bunlar arasında ben bırakalı baya oldu yeni bir marka çıktıysa onu bilemiycem tabi
Fox'u biliyorum. Güzel ve kaliteli ürünleri var ama maalesef bütçemi çok aşan bir marka olduğundan tercihim Fox'tan yana olamaz. %100 alma sebebim kazalarda hasarın daha çok çeneden olması ve %100 kasklar daha agresif ve havalı duruyor. 2. elde bütçeme uyan bir model düşürebilirim belki araştırmam lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,399
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom