Neler Yeni

🔥Frekans Tv Yeni Sistem RTX 4060 FREKANS G1 19999 TL🔥

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
3070 ile 4060 arasında fark var bence hiçbir zaman da açılmayacak 4060ti anca onun seviyesinde
zaten bu 40 serisi çok ara bi seri bence 50 daha düzgün kartlar görürsüz inşallah özellikle çok satan 60 modelleri vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
olay fps den cok aslında görüntü nvidia dlss 3.0 kalitesini yakalaya bileceklerini hala düşünmüyorum
Evet haklısın fsr ile görüntü biraz kötüleşiyor ama internette bir sürü karşılaştırma videosu var biri donanımsal biri yazılımsal bu halde bir aman aman far olduğunu düşünmüyorum ben görüntü kalitesi olarak ama kenar dokuları falan kötü gözüküyor amd ile bu gerçek

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Hakanbey
4060 dediğiniz kart 15 amper 110w güç tüketen Bu piyasada satılan en dandik Hadron Marka PSU larda sorunsuz çalışabilen bir kart Bence sırf bu yüzden bile tercih edilebilir. AMD nin nazı niyazıyla uğraşılmaz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
zaten bu 40 serisi çok ara bi seri bence 50 daha düzgün kartlar görürsüz inşallah özellikle çok satan 60 modelleri vs
bir sonraki seri bir önceki serinin daha pahalı ama aynı versiyonu oluyor hem nvida hem amd tarafında tam olarak bunun adı budur yani fps ve performanstan ziyate kartların güç tüketimini düşürüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060 dediğiniz kart 15 amper 110w güç tüketen Bu piyasada satılan en dandik Hadron Marka PSU larda sorunsuz çalışabilen bir kart Bence sırf bu yüzden bile tercih edilebilir. AMD nin nazı niyazıyla uğraşılmaz :)
fiyat bence pahalı geldi bana bu sistem için daha güçlü sistemler var bu fiyata üstelik f/p yani bu

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Aga 4060 ı hadron marka psu ilede övmessinbe 4060 alam adam hadron marka psu mu alır sence ek soru amd kart kullandınmı soru sadece

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Aga 4060 ı hadron marka psu ilede övmessinbe 4060 alam adam hadron marka psu mu alır sence ek soru amd kart kullandınmı soru sadece
yeni model ekran kartları zaten daha az enerji ile daha yüksek performans sunması ile övünmüyormu :kizginpeepo:

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
yeni model ekran kartları zaten daha az enerji ile daha yüksek performans sunması ile övünmüyormu :kizginpeepo:
Hocam ona bişey demiyorum hadron marka ile bile kullanılır diyorsun hadron marka ile kullanılmaz bir kere o kart

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Yeni çıkacak olan ekran kartları daha çok performans verir umarım bir önceki senenin ekran kartları ile kapışmazlar inşallah

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam ona bişey demiyorum hadron marka ile bile kullanılır diyorsun hadron marka ile kullanılmaz bir kere o kart
ben demiyorum bee fdfd hatlar karıştı haklısın bu arada zaten

Yeni çıkacak olan ekran kartları daha çok performans verir umarım bir önceki senenin ekran kartları ile kapışmazlar inşallah
sag güc olarak bilemiyorum da yazılım konusunda dahada gelişirler birde 8 gb vramdan vazgeçeler artık ...

mesela ben apu sistem almıştım gamegarjdan kasa ile psu hazır sistem içinde geliyor zaten kasadan çok memnunum psuda fena değil ama en uygun zamanda Fsp 850w ile değiştiricem

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Mesela ben apu sistem almıştım gamegarjdan kasa ile psu hazır sistem içinde geliyor zaten kasadan çok memnunum psuda fena değil ama en uygun zamanda Fsp 850w ile değiştiricem
Değiştir hocam elektirik kesintisi olsa bum

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Tuğra
nvdia fanboyları vramları düşük diye ağlayıp yok dlls miz var yok reteiks imiz var diyip avutmaya çalışıyor yani bu teknolojiler bi işe yaramıyor(her oyunda yok olsa bile görüntü kötü) hergün kullanıyormuş gibi konuşuyorsunuz hala amd nin F/P oldugunu kabullenemiyormusunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
ben demiyorum bee fdfd hatlar karıştı haklısın bu arada zaten

sag güc olarak bilemiyorum da yazılım konusunda dahada gelişirler birde 8 gb vramdan vazgeçeler artık ...

mesela ben apu sistem almıştım gamegarjdan kasa ile psu hazır sistem içinde geliyor zaten kasadan çok memnunum psuda fena değil ama en uygun zamanda Fsp 850w ile değiştiricem
bende fsp 650watt var gayet memnumum şimdilik

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Top Bottom