Neler Yeni

Çözüldü✓ Fsr 3.0 Çıkış tarihi sızıntısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
bence dlss 2 rakibi olacak hep biraz arkadan gelecek fsr
Dlss 2 rakibi zaten fsr 2 performans karşılatırmalarını izleyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka daha amd 4090 rakip çıkartamıyor sence nvida bir yerine takıyor mudur amd'yi

Zaten öyle olacak dlls 3 gibi saniyor arkadaşlar fsr'yi
Yakın zamanda donanım ile olmasa bile yazılım ile rx 7900XTX in rtx 4090 a yaklaşacağını düşünüyorum 1000Dolar vs 1600 dolar

Detayları Okumak İsteyenlere

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
Dlss 2 rakibi zaten fsr 2 performans karşılatırmalarını izleyin

Yakın zamanda donanım ile olmasa bile yazılım ile rx 7900XTX in rtx 4090 a yaklaşacağını düşünüyorum 1000Dolar vs 1600 dolar
fiyatından bağımsız bir şekilde fsr ile 4090 a yaklaşabilse bile dlss3 olayı var ve kesinlikle fsr 3.0 ın dlss den daha iyi olacağını düşünmüyorum

Berkarda

80+ Silver
Kanka daha amd 4090 rakip çıkartamıyor sence nvida bir yerine takıyor mudur amd'yi

Zaten öyle olacak dlls 3 gibi saniyor arkadaşlar fsr'yi
aslında amd oyuncular için nvida zengin ve yazılımsal olarak ve cuda gibi işlerde profesyonel işler için kesimlere hitap ediyor samsung ve apple gibi applein hep yazılım ve teknoloji olarak daha iyi olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
fiyatından bağımsız bir şekilde fsr ile 4090 a yaklaşabilse bile dlss3 olayı var ve kesinlikle fsr 3.0 ın dlss den daha iyi olacağını düşünmüyorum
Katılıyorum ama amd sessiz durmaz hiçbir zaman bunu araştıranlar kullananlar bilir birazcık geriden gelir ama gelir

Eğer amd yazılım ile kare oluşturursa Helal olsun diyip bükemediğim eli öpücem söz :D Vede gelecek gibi duruyor açıklamalardan

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
Katılıyorum ama amd sessiz durmaz hiçbir zaman bunu araştıranlar kullananlar bilir birazcık geriden gelir ama gelir
Amd dlls 3 rakibi çıkarınca dlls 5 in attığı bakışlar :D

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
konu biraz zortladı ama sonuç olarak nvidia her zaman yazılımda amd den daha iyi olacak gibi görünüyor amdnin nvidiayı geçmesi zor anca yaklaşır ve gözümüzde her zaman amd fiyat konusunda kullanıcı dostu olacak piyasa da da tutunmasının temel sebeblerinden biri fiyatları

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
konu biraz zortladı ama sonuç olarak nvidia her zaman yazılımda amd den daha iyi olacak gibi görünüyor amdnin nvidiayı geçmesi zor anca yaklaşır ve gözümüzde her zaman amd fiyat konusunda kullanıcı dostu olacak piyasa da da tutunmasının temel sebeblerinden biri fiyatları
Tam açıklanabilen bir yorum yazmışsın a b ye gerek yok eyw

Berkarda

80+ Silver
fiyatları çok ucuz evet android ile ios telefonlar gibi satsan ucuz alsan ucuz (bazı telefonlar hariç )

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Bir yandan bu konudaki yazılara bakıyorum bazen konudan sapılsada tam olması gereken birbirini karalamadan sen haklısın tamam orda bu iyi onda şu iyi gibi bir yazılar var bu şekilde olsa sayfalarca tartışılır

Sonuç olarak bende okudum bu haberi rtx 3000 serisini desteklenmeyeceği söyleniyor gayet olması gereken birşeydi sonuçta ama bu sefer de nvida tarafıda kazanacak bu konuda rtx 3000 serisi kartları kolay kolay geride bırakmazlar hem amd kendi tarafında hem nvida kendi tarafında

Artık 2k oyun oynama zamanı gelide geçiyor kullanıcılar için bu işi kolaylaştıracaklar işte daha ne istiyorsunuz anlamıyorum hata hata hata

Ağustos sonunda çıkabilir FSR 3.0 inşallah bakalım 6000 serisine gelir'de pc yükseltemeyen insanlar bir nebze her oyunda desteklemese bile rahatlar

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,631