Neler Yeni

Çözüldü✓ Fsr 3.0 Çıkış tarihi sızıntısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
OLAY TAMDA BU İŞTE
Vermiyecek büyük ihtimalle işte bu yüzden ortalık kızışacak ya zaten rtx 3000 kullananlar kardeşim ne oluyoruz bizden alttaki kartları bizi geçiyor diyecekler buda dlss3 ü pat 3000 serisine getirecek

OLACAK LEY BUDUR

Berkarda

80+ Silver
OLAY TAMDA BU İŞTE
Vermiyecek büyük ihtimalle işte bu yüzden ortalık kızışacak ya zaten rtx 3000 kullananlar kardeşim ne oluyoruz bizden alttaki kartları bizi geçiyor diyecekler buda dlss3 ü pat 3000 serisine getirecek

OLACAK LEY BUDUR
donanımsal ama diye biliyorum dlss 3 yazılım ile getirebilirler mi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
AMD Ryzen ile girdiğinde İntel rezil durumdaydı çünkü, nasıl olsa rakip yok diye işi salmışlardı. İntel hala 4 çekirdekli İ7 yaparken ansızın çıkan Ryzen 7 lerde 8 çekirdek vardı ki ona rağmen herkes yıllarca İntel fanlığı yapmaya devam etti, daha yeni yeni insanlar AMD yi iyi bir işlemci markası olarak tanımaya başladı.

Ekran kartı tarafında ise Nvidia hiçbir rakibi yokken bile kendini geliştiren bir firma, adamlar yıllardır kendileriyle yarışıyor resmen, AMD ilk defa RX 6000 serisinde Nvidia nın tahtını salladı, aslında RX 7000 ile durumu ilerletebilirdi ama beceremediler 7000 serisi şimdilik ellerinde patlamış gibi duruyor.
Zaten Abdullah Abinin De Videosu Var Millet Biliyor Mesela 6700, 3070'i Parçalıyor Buna Herkes Okey Eyw Ama Millet Bile Bile Nvdia Alıyor Neden İşte Bunu Sorgulaması Lazım Amd'nin Yada Neden Ryzen Bu Kadar Tutarken Rx Tutmuyor Sorgulamiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
İnsalar şuan yok amd fanboy yok nvida fanboy diyip diyip duruyor sadece ekran kartı kullananları demiyorum biraz mantık üretip şuan amd neden geride 4000 serisi çıktı nvida 2 kat fazla fps veriyor amd neden sessiz demiyor geliyor işte yakında belli olacak her şey

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
wattman olmasa ben alırdım amd
maalesef amd çözemedi bir türlü wattman olayını yazılım olaylarını yani ekran kartı alıyosun yeni sürüm geliyor güncellesem mi diye en az 1-1.5 saat forumlarda gezip araştırıyorsun amd den önce nvidia kullanıyordum güncelleme geldikçe çekinmeden güncelliyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Zaten Abdullah Abinin De Videosu Var Millet Biliyor Mesela 6700, 3070'i Parçalıyor Buna Herkes Okey Eyw Ama Millet Bile Bile Nvdia Alıyor Neden İşte Bunu Sorgulaması Lazım Amd'nin Yada Neden Ryzen Bu Kadar Tutarken Rx Tutmuyor Sorgulamiyor
Amd güzel kart çıkarsa bile millet nvida alır artık öyle bir algı oluşmuş

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
İnsalar şuan yok amd fanboy yok nvida fanboy diyip diyip duruyor sadece ekran kartı kullananları demiyorum biraz mantık üretip şuan amd neden geride 4000 serisi çıktı nvida 2 kat fazla fps veriyor amd neden sessiz demiyor geliyor işte yakında belli olacak her şey
Kanka yalnız dlls 2.0 çıkarken amd sezsizlikten çıkarak fsr 1.0 diye daha da kötü kopyasını piyasaya sürmüştü hatırlatırım :D

Berkarda

80+ Silver
6000e getirirse şovunu yapıp 3000 serisine de getirebilir bu arada. AMD sever öyle şeyleri 😀
amd getirse wattman sorununuda çözse %100 alınabilir yayıncı değilseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

DLSS 3 işleyen yapay zeka birimi RTX 3000 de falan da var, Nvidia keyfi olarak getirmiyor daha çok.
yani aynı parçalar kullanılıyor yazılım ile olur aslında doğru dlss 2 nasıl getirdiler o zaman

Top Bottom