Neler Yeni

Çözüldü✓ Fsr 3.0 Çıkış tarihi sızıntısı

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
a
Konuyu o yüzden açtım zaten sızıntıyı göre yazılım ile kare oluşturmayı yapmışlar kaynak sağlam verdim isim araştır
amd aynı intel gibi teknoloji özürlüsü hep aynı saçma şeyleri yapıp piyasaya sürüyor hiç bir zaman teknolojisini geliştirmiyor asla hep geriden geliyor

RoyPien09

80+ Bronze
kanka nvdia temelden atıyor diyelim yapay zeka kullandığı için kendini geliştirebilen bir şey zaten nvdia herkesin yapamadığını yapıyor o yüzden zaten satıyor ya bu kadar hani amd yapabiliyor mu reflex ? broadcast yazılımları ? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka ne kadar yapsada bi dlls olmicak asla
Nvida reflex mi dediğin knk anlamadım gecikmesi falan

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz

RoyPien09

80+ Bronze
a

amd aynı intel gibi teknoloji özürlüsü hep aynı saçma şeyleri yapıp piyasaya sürüyor hiç bir zaman teknolojisini geliştirmiyor asla hep geriden geliyor
Rdna 4 yakın zamanda cikmayacakt diye bir duyum aldım ekran kartı üzerinde çalışacaklarmis

evet reflex nvdia

7000 serisinde varmıymış o çekirdekler
Knk yanlış anlama ama yukarda dedin AMD reflex bile yapamıyor dediğim Hyper rx teknolojisi reflexin ta kendis arastirmamissin bile adamlar onu çıkartıyor bu yıl 90fps 30ms alan bir oyun 160fps 11md alacak

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
Rdna 4 yakın zamanda cikmayacakt diye bir duyum aldım ekran kartı üzerinde çalışacaklarmis
kanka ne yapsada tutmaz sana şöyle diyim işlemcide ryzen üstüne tanımam ekran akrtında nvdia üstü bunlara kim rakip gelirse gelsin asla geçemez iki firma

RoyPien09

80+ Bronze
kanka ne yapsada tutmaz sana şöyle diyim işlemcide ryzen üstüne tanımam ekran akrtında nvdia üstü bunlara kim rakip gelirse gelsin asla geçemez iki firma
Orası doğru katılıyorum 2 firmanın alıcısı var yani

Dediğim gibi nvida reflexi AMD adı Hyper rx olacak çıkacak zaten geçen sene duyruldu az kaldı

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz

Knk yanlış anlama ama yukarda dedin AMD reflex bile yapamıyor dediğim Hyper rx teknolojisi reflexin ta kendis arastirmamissin bile adamlar onu çıkartıyor bu yıl 90fps 30ms alan bir oyun 160fps 11md alacak
kanka tamamda şimdi gene nvdiadan sonra yapıyor bunu amd ve nvdia hadi diyelim reflex e update yaptı daha da düşürdü ms i yapamaz mı yapar yada yeni teknoloji öne sürdü mesela illa bir şey yapar kaptırmaz koltuğu amd'ye

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
Orası doğru katılıyorum 2 firmanın alıcısı var yani

Dediğim gibi nvida reflexi AMD adı Hyper rx olacak çıkacak zaten geçen sene duyruldu az kaldı
umarım çıkar kanka çıksada bir şey olacağını sanmıyorum ama görecez nvdia pazara hükmederken yani bilemiyorum daha rx 6000 serisinde bile wattman yiyenler var sürücüler optiize değil yani boş işlerle uğraşıyor amd

RoyPien09

80+ Bronze
kanka tamamda şimdi gene nvdiadan sonra yapıyor bunu amd ve nvdia hadi diyelim reflex e update yaptı daha da düşürdü ms i yapamaz mı yapar yada yeni teknoloji öne sürdü mesela illa bir şey yapar kaptırmaz koltuğu amd'ye
İste bunun tam adı rekabet amd olmasa nvida kim bilir kimse kusura bakmasın ama ne kadar geçirecek kim bilirdi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
Yok ama av1 çekirdekleri var o da aynı gibi bir şey
broadcast ? mesela yada experince gibi özellikleri yok amd'nin açtıysan kayıt programını amd'nin anında 30 fps düşüyor kayıttayken optimize değil çok

İste bunun tam adı rekabet amd olmasa nvida kim bilir kimse kusura bakmasın ama ne kadar geçirecek kim bilirdi
kanka yıllardır var amd ama bir şey yapamıyor adamlar istemiyor gibi bak ryzen işlemciler yeni girdi sektöre girer girmez parçaladı pazarı ekran kartında neden değil yılalrca sektörde olmasına rağmen ?

RoyPien09

80+ Bronze
broadcast ? mesela yada experince gibi özellikleri yok amd'nin açtıysan kayıt programını amd'nin anında 30 fps düşüyor kayıttayken optimize değil çok
Valla bir anda konu başka yere gitti knk kusura bakma sonuçta gelse devamı olur şuan diyelim evinde rx6800 var 2k da 70 fps alıyor gelse fsr 3 belki 140 150 alacak bazı oyundan şimdi durduk yerde böyle bir şey olurmuydu hayır

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,832
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
3000 serisine destek verse keşke.

Top Bottom