Neler Yeni

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Adam değil Nvidia. Sırf 40 serisini satmak için aynı teklonojiyi bizlere vermedi 3000 daha 2-3 yıl önce çıkan kartları çöp etti. Amd sayesinde kartların ömrü uzadı. Ark ascended de orta ayarlarda 35 fps alıyordum fsr3 mod kurdum ultra ayarlarda fps im 50-60 a çıktı. Fsr ın görüntü kalitesi dlss den kötü falan diye bunun arkasına sığınamazlar.
Hangi ekran kartı ile oynuyorsun ascended'ı? Bir de mod nasıl kuruluyor ascended için kuramadım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Bu Nvidia kullanıcıları sanki hiç Windows hata verip pc leri veya Nvidia kartlar hata verip çökmüyor veya oyunu yeniden başlat mı yormuş gibi AMD ye çamur atıyorlar kendimi bildim bileli en az=10 AMD kart kullandım ara ara watman vs hatalar aldım ama hiç bir zaman aynı özelliğe sahip ve ya daha az özelliğe sahip karta gidip para vermedim sanki bana dünyalar yıkılıyor Muş gibi oyun için konuşuyorum 80 bin TL saçma ***** bir karta vereceğime giderim diğer firmanın en babasını kullanırım 40 bin TL ye tamam yarı yarıya tabi bizim ülkede millet helal para nasıl kazanılır unutulduğu için onun parası var alıyor derler ya adamlar 80 bin TL ye kart satıyor hangi boyut bu bir yerlere laf söylesem hepsi atliyacak simdim

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
En iyi yanı artık frame generation açtığımız zaman sadece fsr değil xess yada dlls açılabilecek. (dlls'i sadece nvidia kullanıcıları açabilecek)

Daha fazla detay için:
https://community.amd.com/t5/gaming...ming/ba-p/674027/jump-to/first-unread-message

Geliştirilmiş Yükseltme Kalitesine sahip AMD FSR 3.1 ile tanışın

Bugün GDC 2024 "AMD FidelityFX™ Süper Çözünürlük 3 (FSR 3) Kullanarak Kardelen'de Yüksek Performanslı İşleme" sunumumuz sırasında duyurduğumuz AMD FSR 3.1, bazı önemli iyileştirmelere, yeni yeteneklere ve güncellemelere sahip olacak:

• Görüntü kalitesini yükseltme iyileştirmeleri:
    • Dinlenme ve hareket halindeyken iyileştirilmiş zamansal stabilite; hareket halindeki nesnelerin etrafında daha az titreme ve/veya parıltı ve "Kışıma".
    • Gölgelenmenin azaltılması ve ayrıntıların daha iyi korunması.
  • FSR 3 yükseltmesinin çerçeve oluşturmadan ayrılması:
    • FSR 3.1 çerçeve oluşturma teknolojisinin diğer yükseltme çözümleriyle çalışmasına olanak tanır.
  • Yeni AMD FidelityFX API'si:
    • Geliştiricilerin hata ayıklamasını kolaylaştırır ve FSR'nin güncellenmiş sürümleriyle ileriye yönelik uyumluluğa olanak tanır.
  • Vulkan® ve Xbox Oyun Geliştirme Kiti (GDK) desteği.
AMD FSR 3.1, ikinci çeyrekte GPUOpen'da geliştiricilerin kullanımına sunulacak ve bu yılın sonlarında oyunlara da gelecek.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
İyi güzel de abicim açıyorum fsr ultra kalite neyse artık görüntü çamur oluyor hadi onu geçtim yazılımı gerçekten rezalet adamlar gidip yazılımı düzeltse gerçekten daha güzel şeyler başarıcaklar ben uzun zamandır amd kullanıyorum çok üzülüyorum gerçekten pontansiyeli yüksek bir marka ama yazılımsal olarak çok kötü bence yada bende mi sorun var bilmiyorum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
2
En iyi yanı artık frame generation açtığımız zaman sadece fsr değil xess yada dlls açılabilecek. (dlls'i sadece nvidia kullanıcıları açabilecek)

Daha fazla detay için:
https://community.amd.com/t5/gaming...ming/ba-p/674027/jump-to/first-unread-message

Bugün GDC 2024 "AMD FidelityFX™ Süper Çözünürlük 3 (FSR 3) Kullanarak Kardelen'de Yüksek Performanslı İşleme" sunumumuz sırasında duyurduğumuz AMD FSR 3.1, bazı önemli iyileştirmelere, yeni yeteneklere ve güncellemelere sahip olacak:

• Dinlenme ve hareket halindeyken iyileştirilmiş zamansal stabilite; hareket halindeki nesnelerin etrafında daha az titreme ve/veya parıltı ve "Kışıma".
    • FSR 3.1 çerçeve oluşturma teknolojisinin diğer yükseltme çözümleriyle çalışmasına olanak tanır.
    • Geliştiricilerin hata ayıklamasını kolaylaştırır ve FSR'nin güncellenmiş sürümleriyle ileriye yönelik uyumluluğa olanak tanır.
AMD FSR 3.1, ikinci çeyrekte GPUOpen'da geliştiricilerin kullanımına sunulacak ve bu yılın sonlarında oyunlara da gelecek.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
2000 Serisi Desteklicek Mi 3.1

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Semih
Önce driver problemini cözsünler diyeceğim linçleyecekler 😂
Linçlesinler arkandayız reis. Yeni driver geliyor bilgisayar takılıp donmaya hatta çökmeye başlıyor. Amd fiyat açısından güzel de driver ve optimizasyon açısından nvidia'ya rakip dahi olamaz.

TLPA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Talip Avcı
Önce driver problemini cözsünler diyeceğim linçleyecekler 😂
Evet, linçleyeceğiz. Çünkü sağlıklı sistemlerde yaşanmayan bir problem. Nvidia tartışmaya açık olmayacak şekilde çok daha kaliteli ancak işin içine fiyat/performans noktası girince AMD daha mantıklı. Örneğin, birkaç ay önce 9500 liraya 6900 XT aldım, rakibi 3090, bak bakalım kaç lira. 🙂

Bu arada elimden 2 tane AMD sistem geçti, fazlasıyla memnunum.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager

Daha fazla detay için:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Şu Activision keşke warzone’da düzgün yapaydı şu FSR’ı FSR’ı açıyorsun fps azalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım yakın zamanda COD Warzone a gelir. FSR 3.1 Nvdia kullanıcısı olarak deneyimlemek istiyorum. Ah birde gecikmeyi düşürseler tadından yenmez.
Aynen cidden
Nvidia reflex açıkken gecikme yok
Kapalıyken var
FSR açınca da fps baya artıyor fakat çok düşükmüş hissettiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia benim gözümde bu saatten sonra AMD’nin getir götürünü yapar

soniq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ege Ekinci

Daha fazla detay için:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
fsr 3 daha doğru düzgün oyunlara gelmedi bunu mu getirecekler hiç sanmıyorum

Aykut D.

80+ Gold
Bu Nvidia kullanıcıları sanki hiç Windows hata verip pc leri veya Nvidia kartlar hata verip çökmüyor veya oyunu yeniden başlat mı yormuş gibi AMD ye çamur atıyorlar kendimi bildim bileli en az=10 AMD kart kullandım ara ara watman vs hatalar aldım
Ben 4 yıl AMD kart kullandım 1 kere elektrik kesintisi dışında wattman yaşamadım ama Nvidia karta geçtim 1 senede 3 kez driver çökmesi yaşadım . Düzgün psu ve kaliteli kart kullanıldığı sürece amd kartlarda nvidia kartlar kadar stabil çalışıyor . Biostar rx560 düşük kalitesiz bir karttı fakat kaliteli psu wattmanın önüne geçiyordu kuzenime verdim kartı 350w noname psu'da durmadan wattman yaşıyor psu alacak yakın zamanda .

Eski psu ve kartım : FSP 500-60ahbc - Biostar RX 560 4g gddr5 .

Sorun yaşamış olduğum kart ve onu besleyen psu : RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G -- FSP Hydro M Pro 800w 80+ Bronze yarı modüler Tier C psu .

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ömer Aslan

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz
Bu Nvidia kullanıcıları sanki hiç Windows hata verip pc leri veya Nvidia kartlar hata verip çökmüyor veya oyunu yeniden başlat mı yormuş gibi AMD ye çamur atıyorlar kendimi bildim bileli en az=10 AMD kart kullandım ara ara watman vs hatalar aldım ama hiç bir zaman aynı özelliğe sahip ve ya daha az özelliğe sahip karta gidip para vermedim sanki bana dünyalar yıkılıyor Muş gibi oyun için konuşuyorum 80 bin TL saçma ***** bir karta vereceğime giderim diğer firmanın en babasını kullanırım 40 bin TL ye tamam yarı yarıya tabi bizim ülkede millet helal para nasıl kazanılır unutulduğu için onun parası var alıyor derler ya adamlar 80 bin TL ye kart satıyor hangi boyut bu bir yerlere laf söylesem hepsi atliyacak simdim
Ne atlıcaklar hocam, yediremeyenler kudursun, konuşun. Anca Fakboyluk başka bir şey becerebildikleri yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom