Neler Yeni

FSR 3 Ve Hyper rx tanıtıldı(Binlerce oyun)

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Bu makale en son 27 Haziran'da güncellenmiş, bugün Gamescom yayınında tanıttılar orada gösterdikleri grafikler burada var

4070 vs 7800 XT ve 4060 Ti vs 7700 XT şeklinde karşılaştırdılar
Senin ilettiğin makalede avrupa için 549€ demişler. Sanırım türkiye'ye minimum 20k ya gelir. Teşekkürler link için.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
tr de 1.5-2k diye farkeder diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

çıkışa özel 500 rx7800 için
Eğer performansı 4070ti seviyelerinde olursa ( ki grafiklerden baktığım kadarıyla öyle gibi duruyor) ve türkiyede de 500-550 dolar arası satarlarsa, 4070 ti yerine 7800xt çekerim. Buraya da atarım performans sonuçlarını.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
6 eylülde gelecekmiş diyorlar ya, bence beklemeye değer. Zam sürekli geliyor zaten. En fazla 2-3k fiyat farkı olur o da benim için sorun olmayacaktır. Bir karta bakalım neymiş ne değilmiş, 4070ti dan çok daha iyi miymiş, ona göre tekrar karar verip ertesi gün sipariş ederim.
Watmann olayının aslında çözümü basit, sadece sistem toplarken parçalara dikkat edilmesi yeterli oluyor, uyumsuz parçalarda wattman hatası alınıyor. Tabi aslında böyle bir şey hiç olmaması gerekiyor o ayrı konu. Sonuçta ben istediğim gibi parça alamadıktan sonra sistem toplamanın ne anlamı var.
Hocam watman işi pcden anlayanlar için basit zaten ben bileşenlerden ne kadar anlasamda pc kullanmaktan anlamıyorum yani watman alsam günlerce uğraşırım ve benim gibi onlarca insan var o yüzden watman dert edilmeyecekse amd hertürlü daha mantıklı kalıyor hem fiyatı hem performansı konusunda her ne kadar 6 eylülde çıksada bence en geç eylülün sonuna doğru alınması daha mantıklı ilk çıktığında fiyatlar normale göre biraz daha fazla fiyatlar eylül sonunda az çok yerine oturur

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Eğer performansı 4070ti seviyelerinde olursa ( ki grafiklerden baktığım kadarıyla öyle gibi duruyor) ve türkiyede de 500-550 dolar arası satarlarsa, 4070 ti yerine 7800xt çekerim. Buraya da atarım performans sonuçlarını.
7800xt 4070ti ve 4080 arasında olur zaten

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Hocam watman işi pcden anlayanlar için basit zaten ben bileşenlerden ne kadar anlasamda pc kullanmaktan anlamıyorum yani watman alsam günlerce uğraşırım ve benim gibi onlarca insan var o yüzden watman dert edilmeyecekse amd hertürlü daha mantıklı kalıyor hem fiyatı hem performansı konusunda her ne kadar 6 eylülde çıksada bence en geç eylülün sonuna doğru alınması daha mantıklı ilk çıktığında fiyatlar normale göre biraz daha fazla fiyatlar eylül sonunda az çok yerine oturur
Bende onu diyorum zaten, insanlar bunlarla mı uğraşacak. Nvdia tarafında olduğu gibi kendisi istediği gibi sistemi toplasın, istediği gibi kullansın. Ek ayarlardan kendi bir şey ayarlamadığı sürece sorun çıkartmasın. Bunu yapmak yani bir tepe noktası belirleyip kilitlemek gerçekten zor bir şey değil. Ha kullanıcı gidip ayarlarla oynarsa o onun bileceği iş. Voltajını falan kendi ayarlayıp çözsün, ama normal kullanıcı asla böyle şeylerle uğraşmamalı.
Bence eylül sonuna kadar beklersen daha fahiş fiyattan alırız gibime geliyor. Burası avrupa olsa neyse ama türkiyede satılan mala keyfi zam yapmak normal karşılanıyor.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
6500xt o kadar kotu ki 6000 serisi kullandigimi unutmusum

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
Bende onu diyorum zaten, insanlar bunlarla mı uğraşacak. Nvdia tarafında olduğu gibi kendisi istediği gibi sistemi toplasın, istediği gibi kullansın. Ek ayarlardan kendi bir şey ayarlamadığı sürece sorun çıkartmasın. Bunu yapmak yani bir tepe noktası belirleyip kilitlemek gerçekten zor bir şey değil. Ha kullanıcı gidip ayarlarla oynarsa o onun bileceği iş. Voltajını falan kendi ayarlayıp çözsün, ama normal kullanıcı asla böyle şeylerle uğraşmamalı.
Bence eylül sonuna kadar beklersen daha fahiş fiyattan alırız gibime geliyor. Burası avrupa olsa neyse ama türkiyede satılan mala keyfi zam yapmak normal karşılanıyor.
Ben o örneği 4060 çıktığı için verdim 4060 ilk çıktığı zaman bazi sitelerde 3070 gibi fiyatlandırması vardı sonrada 3060ti gibi oldu yine max 3k oynama olur fazla olmaz bide geçipte güzel sistem kurup crack indirmler var adam crack oyun indirdiktwn sonra ben watman aldım diye yakınıyor .d

• Hahaha
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Ben o örneği 4060 çıktığı için verdim 4060 ilk çıktığı zaman bazi sitelerde 3070 gibi fiyatlandırması vardı sonrada 3060ti gibi oldu yine max 3k oynama olur fazla olmaz bide geçipte güzel sistem kurup crack indirmler var adam crack oyun indirdiktwn sonra ben watman aldım diye yakınıyor .d
Belki dediğin gibi olur, ama satılıp satılmaması da önemli unsur. Bence 7700 ve 7800 ülke koşulları gereği çok satacaktır. Eh bizim aracı ve satıcı firmalarda durur mu!? Yapıştırır zammı. 500 dolarlık kartı burada 700 dolara bile satmaya çalışırlar.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
7800XT ağır hayal kırıklığı. Saçma sapan bir kart yapmışlar yav 600 dolar yapıp biraz daha çekirdek koysanıza şuna, RX 7900XT ile arasında dağlar var.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Ömür
Aga ben crack oynuyorum bir kere watman aldım daha almadım 👍

Hatta onuda warzone 2 oynarken aldım crack oyunda bile değil yani watman nın crack oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
Aga ben crack oynuyorum bir kere watman aldım daha almadım 👍

Hatta onuda warzone 2 oynarken aldım crack oyunda bile değil yani watman nın crack oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum
Kanka warzone 2de almışsındır ama warzone 2yle alakası yoktur bileşnlerle alakası vardır her crack oyunda çıkıcak da değil zaten sağlam bir crak oyunsa vermez ama geçipte her crack oyunda indirilmez herkes aynı watman problemini almıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,762
Üyeler
140,696
Son üye
yusuf.aydogan
Top Bottom