Neler Yeni

Yardım Full Moduler Güç Kaynağımda 8 Pin PCI Güç Kablosu Eksik.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Dostum rica edersem şu soruya bir cevap ver de herkes olayı kavrasın.
2 Tane 8 Pin var diyorsun şunu anlamak istiyoruz bu tek bir kablo mu? Normalde 1 kabloda (6+2) + (6+2) şeklinden 2*8 Pin olur ve bundan 2 Tane olursa 4*8 olur. Şimdi sen 2 kablo var diyorsun o zaman 4*8 olmalı ama 2 var diyorsun bir gariplik var şunu bi netleştir. 1 tane kablo var (6+2) + (6+2) şeklinde mi yoksa bunlar dan 2 adet mi var?

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
2 Tane 8 Pin var diyorsun şunu anlamak istiyoruz bu tek bir kablo mu? Normalde 1 kabloda (6+2) + (6+2) şeklinden 2*8 Pin olur ve bundan 2 Tane olursa 4*8 olur. Şimdi sen 2 kablo var diyorsun o zaman 4*8 olmalı ama 2 var diyorsun bir gariplik var şunu bi netleştir. 1 tane kablo var (6+2) + (6+2) şeklinde mi yoksa bunlar dan 2 adet mi var?
1 tanesi 6+2 bi tanesi direk 8 pin yani 2 kablonun toplamı 16 pin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyması gerekiyor, bana soketin fotoğrafını atarsan net bir cevap verebilirim.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
1 tanesi 6+2 bi tanesi direk 8 pin yani 2 kablonun toplamı 16 pin

Ürün fotoğraflarından bir şey anlayamıyorum, ama uymama şansı da varmış.

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
2 Tane 8 Pin var diyorsun şunu anlamak istiyoruz bu tek bir kablo mu? Normalde 1 kabloda (6+2) + (6+2) şeklinden 2*8 Pin olur ve bundan 2 Tane olursa 4*8 olur. Şimdi sen 2 kablo var diyorsun o zaman 4*8 olmalı ama 2 var diyorsun bir gariplik var şunu bi netleştir. 1 tane kablo var (6+2) + (6+2) şeklinde mi yoksa bunlar dan 2 adet m
https://www.rampage.com.tr/tr/urun/...rtifikali-rgb-ledli-full-moduler-power-supply powerın siteside bu burda yazıyor hangi kablolar çıktığı

Ürün fotoğraflarından bir şey anlayamıyorum, ama uymama şansı da varmış.
ayn o yüzden demekki satıcı powerın marka model ve kaç watt olduğunu sipariş verirken soruyo

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Tek 6+2 olmamalı orada Bi gariplik var da neyse Moleks`den çoklayıcı yapabilirsin. Tipi kötü gözükmesi dışında bir problem yok.

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Tek 6+2 olmamalı orada Bi gariplik var da neyse Moleks`den çoklayıcı yapabilirsin. Tipi kötü gözükmesi dışında bir problem yok.
bu benim attığım linkteki olmazmı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler

Şöyle diyim Corsair kabloyu Thermaltake PSU`ya ya da bir başka PSU`dan çıkan kabloyu başka PSU`ya takamıyorsun. Her firma girişleri farklı yapmış ki kendi ürünlerini satabilmek için. Şimdi bu linkteki ürün her psu ya uyacak şekilde tasarlandı ise olur. Satıcıya sor.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri

Aynı durumu yaşadım high power modüler psu da pcı express çıkışı yoktu molexlerden fedakarlık edip molex to pcı express 6+2 pin dönüştürücü aldım öyle kullanıyorum bu satıcı ile kendim birebir wpden konuştum Muğla tarafındaydı kendisi özel üretiyorum diyor fakat bu modüler psuşarda ağız girişi ve total çıkışda ufak bir voltaj farklılığı olunca kafa yiyor

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Aynı durumu yaşadım high power modüler psu da pcı express çıkışı yoktu molexlerden fedakarlık edip molex to pcı express 6+2 pin dönüştürücü aldım öyle kullanıyorum bu satıcı ile kendim birebir wpden konuştum Muğla tarafındaydı kendisi özel üretiyorum diyor fakat bu modüler psuşarda ağız girişi ve total çıkışda ufak bir voltaj farklılığı olunca kafa yiyor
Bundansa molex daha mı iyi diyorsun yani

Bide sen çift molex girişlimi aldın tek mi

Son düzenleme:

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri

Ekler