Neler Yeni

Öneri Fury z alınır mı 832tl

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Bütçe
800
Sizce fury z bu fiyata alınır mı ramgage olduğuna bakmayın bu aslında pwnage Symm wireless modelinin aynısı. Ama bu fiyat sizce verilir mi
Başka önereceğiniz mouse var mı
Aradığım kriterler:
-Elime tam oturması (palm ile claw arası tutuyorum)
-kablosuz olması
-kaliteli switch ve skatez kullanılması
-Asla terletmemesi (İzmir'de yaşıyorum 35 derece havada elim şapır şupur terliyor)
-Tercihen beyaz olsa daha iyi olur

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Rival 3 Wireless hakkında ne diyorsun gayet iyi bir mouse ben normalini kullanıyorum ve gayet hoş elime oturan bir mouse

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rampage fazla dayanmaz, bozulduktan sonra başka mousa geçeceğine baştan iki rampage parası verip sağlam mouse al diye yorumladım.
Bu mouse rampage ürürnü değil aslında sadece logo basmışlar ve gayette kaliteli omron 20m switchleri var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3 Wireless hakkında ne diyorsun gayet iyi bir mouse ben normalini kullanıyorum ve gayet hoş elime oturan bir mouse
Aslında onu da düşünmüyor değilim arctis 9 ve apex 7 var uyumlu olur diye ama fury z daha ucuz daha cazip geldi bilemedim o yüzden

burak9956

80+ Bronze
Bu mouse rampage ürürnü değil aslında sadece logo basmışlar ve gayette kaliteli omron 20m switchleri var
Rampage ürünlerinin neredeyse hepsi öyle zaten, çoğu ürününü başka markaların farklı logolarıyla bulabilirsin. Ürün iyi de olsa kötü de olsa rampage malının arkasında duran bir firma değil ben sırf bundan dolayı bulaşmak istemiyorum.

burak9956

80+ Bronze
Rampage ürünlerinin neredeyse hepsi öyle zaten, çoğu ürününü başka markaların farklı logolarıyla bulabilirsin. Ürün iyi de olsa kötü de olsa rampage malının arkasında duran bir firma değil ben sırf bundan dolayı bulaşmak istemiyorum.
Almak istersen kullanıcı yorumlarına bakman daha mantıklı olur.

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Hocam ama bu ürün rampage değil gibi çok kaliteli diyorlar pwnage Symm wirelessın aynısı

Top Bottom