Neler Yeni

G300S'ten yeni mouse'a geçiş önerisi (G102/203 lightsync)

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Bütçe
200
Merhaba arkadaşlar, 2016 yılından bu yana g300s kullanıyorum. Bu seneye kadar neredeyse hiçbir problem yaşamadım. Kısa süre boyunca çift tıklama problemi oldu o da bir süre sonra geçmişti. Ancak artık farenin kablosu kasadan çıkma yapıyor yani bir nevi temassızlık diyebiliriz. Yeni bir fare almayı düşünüyorum. Aklımda ilk seçenek olarak g102/203 lightsync modeli vardı. İsimleri farklı ancak donanımları aynı yenilenmiş güncel model olarak aklımı çeliyordu. Ancak az önce sensörünün aslında çok eski olduğunu, yenilenmemiş modelden bile daha kötü olduğunu duydum. Bunun üzerine yine bir fare arayışına girdim. G300s i aslında aşırı seviyorum elime çok iyi uyan ve beni çok iyi götürmüş bir fare. Bu fare gibi elime uyacak başka bir fare önerisi olan var mı? Veya lightsync modelleri hakkında ne dersiniz alınır mı? önerilerinizi ve fikirlerinizi merak ediyorum. (Bütçe maksimum 200₺ civarı)

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada g300S'in hala satıldığını biliyorum ancak çok eski bir model olarak aklımda şüpheler var her zaman güncelden yana olduğum için o fiyata daha güncel daha iyisi var mıdır? diye sormak istedim.

Unidentified

80+ Silver
Hiçbirini önermem hocam.
Bütçenizi belirtin.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Merhaba arkadaşlar, 2016 yılından bu yana g300s kullanıyorum. Bu seneye kadar neredeyse hiçbir problem yaşamadım. Kısa süre boyunca çift tıklama problemi oldu o da bir süre sonra geçmişti. Ancak artık farenin kablosu kasadan çıkma yapıyor yani bir nevi temassızlık diyebiliriz. Yeni bir fare almayı düşünüyorum. Aklımda ilk seçenek olarak g102/203 lightsync modeli vardı. İsimleri farklı ancak donanımları aynı yenilenmiş güncel model olarak aklımı çeliyordu. Ancak az önce sensörünün aslında çok eski olduğunu, yenilenmemiş modelden bile daha kötü olduğunu duydum. Bunun üzerine yine bir fare arayışına girdim. G300s i aslında aşırı seviyorum elime çok iyi uyan ve beni çok iyi götürmüş bir fare. Bu fare gibi elime uyacak başka bir fare önerisi olan var mı? Veya lightsync modelleri hakkında ne dersiniz alınır mı? önerilerinizi ve fikirlerinizi merak ediyorum. (Bütçe maksimum 200₺ civarı)
Ben şoka gelen mouse aldım Philips ışıklı normalde 120 TL 60 a düşmüştü şokta aldım memnunum küçük dpi ayarıda iyi ama bence g300s güzel mouse

Unidentified

80+ Silver
Hiçbirini önermem hocam.
Bütçenizi belirtin.
Bütçenizi şimdi gördüm :D Önerim ;
@Nightmare837 @zbabomen

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçenizi şimdi gördüm :D Önerim ;
@Nightmare837 @zbabomen
Hocam attığınız mouse pek hoşuma gitmedi. Rehber ise 2020 1 kasıma ait bir de ben öyle sensörden çok anlayan biri değilim bana alabileceğim max fiyat/performans olarak 2-3 seçenek verseniz onlar arasından seçsem benim için çok güzel olabilir.

Unidentified

80+ Silver
Hocam attığınız mouse pek hoşuma gitmedi. Rehber ise 2020 1 kasıma ait bir de ben öyle sensörden çok anlayan biri değilim bana alabileceğim max fiyat/performans olarak 2-3 seçenek verseniz onlar arasından seçsem benim için çok güzel olabilir.
Hocam rehberin 1 kasıma ait olduğuna bakmayın. @Nightmare837 hocam hep güncelliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HP Omen 600 yerine Katar Pro, MX518 veya Pulsefire Core bakabilirsiniz.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
HP OMEN 600.