Neler Yeni

galatasarayın Hakeme Parası Mı Yetmedi?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
her ne kadar galatasaray kitlesini sevmesem de gene eziklemek doğru değil yıllardır zaten bu kitleden bu yüzden nefret ettim sizler de kendinizden nefret ettirtmeyin lütfen

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
Arkadaşlar derbi 5-0 Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlandı. Anlamadığım bir şey var bu galatasarayın hakeme parası mı yetmedi neden bu kadar küçükler?
aga koyu bjkliyim de ne dion ?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,498
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
ben gsliyim de adamlar hem iyi oynadı hem de bizim savunma ayakta duramıyordu ciddi anlamda ayakta duramıyordu adamlar özellikle nelsson sen ne yaptın abi ya 6 0dan sonrakı en buyuk rezillik

iki tarafada hak vermiyorum fakat şu yaptığın şey eziklik. avrupa maçlarında ülkenin takımını desteklemiyorsan futbolumuzun gelişmemesinin asıl sebebi budur.
Niye destekliyor muşum sen hiç bir Everton taraftarının Liverpool'u UCL'de desteklediğini gördün mü ya da bir Man City taraftarının Arsenal'i UCL'de desteklediğini gördün mü? Kısaca boş yapma 😃

Son düzenleme:

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Fatih
tff baskani hakemlerin maasina zam yapinca odeyemedik

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Niye destekliyor muşum sen hiç bir Everton taraftarının Liverpool'u UCL'de desteklediğini gördün mü ya da bir Man City taraftarının Arsenal'i UCL'de desteklediğini gördün mü? Kısaca boş yapma 😃
onların ligi ile bizim ligimizin puanı aynı mı ? futboldan anlamadığın çok belli bro.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğin takımların ülkesi puan sıralamasında 1. fakat bizimki 9. bu yüzden desteklemek zorundasın. Desteklemezsende çok bişe kaybetmeyiz yani .d

onların ligi ile bizim ligimizin puanı aynı mı ? futboldan anlamadığın çok belli bro.

Bahsettiğin takımların ülkesi puan sıralamasında 1. fakat bizimki 9. bu yüzden desteklemek zorundasın. Desteklemezsende çok bişe kaybetmeyiz yani .d
👍 Futboldan anlıyorum ama belli ki sen anlamıyorsun peki o zaman şöyle bir şey sorayım sen hiç bir Leverkusen'i tutan birinin Bayern Münih'i UCL'de desteklediğini gördün mü niye ezeli rakibim niye kendi kasasına 30-40 milyon euro koysun isterim zorunluymuşum da bilmem neymiş hadi ordan fark yediğimizde dalga geçin sonra da Avrupa'da destek hadi ordan.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

NightWish2434

80+ Silver
Birtakım anlaşmazlıklar yaşanmış diye duydum

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
👍 Futboldan anlıyorum ama belli ki sen anlamıyorsun peki o zaman şöyle bir şey sorayım sen hiç bir Leverkusen'i tutan birinin Bayern Münih'i UCL'de desteklediğini gördün mü niye ezeli rakibim niye kendi kasasına 30-40 milyon euro koysun isterim zorunluymuşum da bilmem neymiş hadi ordan fark yediğimizde dalga geçin sonra da Avrupa'da destek hadi ordan.
Bak söylediğim şeyi bir daha söylüyorum. Bahsettiğimiz ülkelerin puanları bu şekilde. Adamların ülke puanı derdi yok, desteklediklerine de eminim.
Ama bizim yukarılara çıkmamız gerekiyor bu yüzden hangi takım olursa olsun o takımı ülkece desteklememiz lazım.
1722772590503.png

Ayrıca dalga geçmemizin sebebi ise bu skorun ülke puanına yansımaması .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,852
Üyeler
157,291
Son üye
Nexul