Neler Yeni

GALAX 4060 ALINIRMI?

emoraen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan Aktaş
Yakın performanslar veriyor ancak bu 2 yıl değişim 3 yıl değişim gibi ibareler bulunan kartlar biraz uzaklaştırıyor beni, sanki kronik sorunlu bir problemi varmış gibi de arkasındayız gibi bir izlenim bırakıyor.
Yani alınır mı? kankim çok terettürdeyim

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Yani alınır mı? kankim çok terettürdeyim
10.300 olsaydı ben aldığımda bu kartı alırdım, ben paliti aldığımda en ucuz oydu ve 11.000₺ fıyatından almıştım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,365
İsim
Hacı
Alınır, kaliteli karttır.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

emoraen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emirhan Aktaş
1-1.5k daha ucuza bulunabilir gibi ama biraz beklemek gerekiyor, beklemem sorun değil dersen al geç. Geçen PC hocası sistem çıkmıştı 18k'ya geliştirme ile 19'a geliyordu. Ama dediğim gibi ne zaman geleceği belli olmaz.
Haklısınız ama belki çok sonra sistem çıkabilir ben şansa bırakmak istemiyorum belki bu sistem 25k olduğu zaman indirime girip 20k olarak satılabilir oyüzden riske atmadan direk almak istiyorum .

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,279
İsim
Mehmet Aslan
Yakın performanslar veriyor ancak bu 2 yıl değişim 3 yıl değişim gibi ibareler bulunan kartlar biraz uzaklaştırıyor beni, sanki kronik sorunlu bir problemi varmış gibi de arkasındayız gibi bir izlenim bırakıyor.
gaming gen daha bir kaç ay önce galax ın yeni distribütörü oldu , pazarlama stratejisi bence. Yaygın bir kronik sorununa denk gelmedim kartlarının.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız ama belki çok sonra sistem çıkabilir ben şansa bırakmak istemiyorum belki bu sistem 25k olduğu zaman indirime girip 20k olarak satılabilir oyüzden riske atmadan direk almak istiyorum .
bu da var özelleştirmeye bütçeniz varsa https://www.gamegaraj.com/urun/pulse-5a/

Top Bottom