Neler Yeni

🔥İndirim Galax RTX 4060 10.299₺ Tekrar indirimde

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Arif Çelebi
Dlss 3 3060tida olsa daha güçlü diye biliyorum ham güç olarak
Mod ile dlss 3.0 özelliği kazandırılıyor ama hem her oyun için uğraştırıyor hemde 3060 da yapay zeka çipi olmadığı için biraz gecikme oluyor ben 4000 serisinde 4070 super dışında geçmezdin oda 19-20 k dan satılırsa

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Şu pazarlama taktikleri çok gülünç gerçekten kartı şuan alıyorsun 10.200 TL'ye 2 yıl birebir değişim yazmışlar ürün bozulsa yıl sonra fiyatı 3 e katlanacağı için elimizde stok yok para iadesi yapalım dicekler 3 yaşındaki cocuk bile biliyor artık bunu :D

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Arif Çelebi
Şu pazarlama taktikleri çok gülünç gerçekten kartı şuan alıyorsun 10.200 TL'ye 2 yıl birebir değişim yazmışlar ürün bozulsa yıl sonra fiyatı 3 e katlanacağı için elimizde stok yok para iadesi yapalım dicekler 3 yaşındaki cocuk bile biliyor artık bunu :D
Hocam benzer bir şey vatan computer da başıma geldi 970 evo vardı 2 yıl dolmadan bozuldu servis falan onayladı vatan elimizde cihaz yok ücret iadesi yapıcaz dedi dedim fiyatlar çok arttı değişim istiyorum ellerinde yokmuş yapacak bir şey yok dediler avukatıma verdim 1 sene sonra bilir kişi 3 k hükmetti avukat giderleri falan toplam zararları 8 k oldu

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Hocam benzer bir şey vatan computer da başıma geldi 970 evo vardı 2 yıl dolmadan bozuldu servis falan onayladı vatan elimizde cihaz yok ücret iadesi yapıcaz dedi dedim fiyatlar çok arttı değişim istiyorum ellerinde yokmuş yapacak bir şey yok dediler avukatıma verdim 1 sene sonra bilir kişi 3 k hükmetti avukat giderleri falan toplam zararları 8 k oldu
kazanan siz olmadınız ki 1 yıl boyunca aldıgınız ssdyi kullanamadınız firma o parayla 1 yılda kaç kere mal aldı sattı her türlü karlı onlar

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Arif Çelebi
kazanan siz olmadınız ki 1 yıl boyunca aldıgınız ssdyi kullanamadınız firma o parayla 1 yılda kaç kere mal aldı sattı her türlü karlı onlar
hocam olay bazen kazanmak veya kaybetmekten fazlasıdır ben ürünüm arızalandığında yenisini aldım ve hemen thh ye başvurudum süreç uzun sürdü ama hem paramı geri aldım hemde avukatlık ve dosya masrafınıda ödemek zorunda kaldılar yani emin olun kasalarından daha fazla para çıktı sanmıyorum ama belki böylece yasalara uymaları gerektiklerinin farkına varırlar

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
hocam olay bazen kazanmak veya kaybetmekten fazlasıdır ben ürünüm arızalandığında yenisini aldım ve hemen thh ye başvurudum süreç uzun sürdü ama hem paramı geri aldım hemde avukatlık ve dosya masrafınıda ödemek zorunda kaldılar yani emin olun kasalarından daha fazla para çıktı sanmıyorum ama belki böylece yasalara uymaları gerektiklerinin farkına varırlar
müşterilerden emin olun sizin gibi hakkını arayan binde birdir bizim ülkemizde e ticaret siteleri kendi borusunu öttürüyor hocam

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Arif Çelebi
müşterilerden emin olun sizin gibi hakkını arayan binde birdir bizim ülkemizde e ticaret siteleri kendi borusunu öttürüyor hocam
Doğrudur hocam insanlar haklarının farkında değil ne kadar çok insanı bilinçlendirebilirsek o kadar iyi

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Off beyazı çok tatlı

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Bu kartlar en dandik 300w PSU da bile sorunsuz çalışabiliyor Birde buradan bakmak lazım. Bizzat Hadron marka 250w PSU ile sorunsuz kullanabiliyoruz. 3gün aralıksız test ettim Sorun yaşamadık.
Bu arada Toplu satın alınabilmeside çok güzel .
1707169027075.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 3090 nım vardı Galax marka 2 yıl birebir değişim garantili son 2 ay kala Fan arızası sebebi ile garantiye yolladım Sıfır 3090 geri yolladılar. Galax markada Para iadesi olmuyor. Hatta kartın üretimi bittiyse bir üst modeli veriyorlar Müşterimede aynı sorundan garantiye yollattık ona 3090ti yolladılar mesela GALAX türkiyedeki en sağlam garantisi olan firmadır. Bu güne kadar GALAX tarafında garantiden sorun yaşayan görmedim.

Hocam bu gibi ekran kartı, işlemci, monitör vs gibi şeyleri Amazon.tr'de satıcısı Amazon olan yerden alsak böyle bir durum ile karşılaşmayız galiba değil mi?

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
Hocam bu gibi ekran kartı, işlemci, monitör vs gibi şeyleri Amazon.tr'de satıcısı Amazon olan yerden alsak böyle bir durum ile karşılaşmayız galiba değil mi?
karşılaşırsın ben kendim karşılaştım. aradım amazonu, ilk 30 gün iade alırız sonrasında bizi ilgilendirmez dedi. adama yasayı anlatmaya çalıştım ama anlamadı. sonra distribütör ile işimi çözmeye çalıştım

Top Bottom