Neler Yeni

🔥İndirim Galax RTX 4060 10.299₺ Tekrar indirimde

karşılaşırsın ben kendim karşılaştım. aradım amazonu, ilk 30 gün iade alırız sonrasında bizi ilgilendirmez dedi. adama yasayı anlatmaya çalıştım ama anlamadı. sonra distribütör ile işimi çözmeye çalıştım
Yok hocam ama ben onu demek istemedim. Ben alacağım şeyi eğer sorunu yoksa iade etmem, 30 gün de sorunu var mı, yok mu anlamak için fazlasıyla yeterli bir süre. Benim sorduğum mesela 40bine bir ekran kartı aldık diyelim ve 2 yıl garantisi var. Garantinin bitimine 3 ay kala bozulursa mesela, satıcı bizzat Amazonun kendisi ise asla bir sorunla karşılaşmayız galiba doğru mu?

Mesela ben bir monitor ile ilgileniyorum. Bunda 1 tane ölü piksel çıksa ülkedeki bu tanıdığımız bilinen yerler 1 ölü piksel için iade veya değişim yapmaz galiba emin değilim ama. Amazon ise 30 gün de hemen alır galiba doğru mu?

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
Yok hocam ama ben onu demek istemedim. Ben alacağım şeyi eğer sorunu yoksa iade etmem, 30 gün de sorunu var mı, yok mu anlamak için fazlasıyla yeterli bir süre. Benim sorduğum mesela 40bine bir ekran kartı aldık diyelim ve 2 yıl garantisi var. Garantinin bitimine 3 ay kala bozulursa mesela, satıcı bizzat Amazonun kendisi ise asla bir sorunla karşılaşmayız galiba doğru mu?

Mesela ben bir monitor ile ilgileniyorum. Bunda 1 tane ölü piksel çıksa ülkedeki bu tanıdığımız bilinen yerler 1 ölü piksel için iade veya değişim yapmaz galiba emin değilim ama. Amazon ise 30 gün de hemen alır galiba doğru mu?
1. hayır
2. evet
önceki mesajımda anlattığım gibi ilk 30 gün

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Bu kartlar en dandik 300w PSU da bile sorunsuz çalışabiliyor Birde buradan bakmak lazım. Bizzat Hadron marka 250w PSU ile sorunsuz kullanabiliyoruz. 3gün aralıksız test ettim Sorun yaşamadık.
Bu arada Toplu satın alınabilmeside çok güzel .
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 3090 nım vardı Galax marka 2 yıl birebir değişim garantili son 2 ay kala Fan arızası sebebi ile garantiye yolladım Sıfır 3090 geri yolladılar. Galax markada Para iadesi olmuyor. Hatta kartın üretimi bittiyse bir üst modeli veriyorlar Müşterimede aynı sorundan garantiye yollattık ona 3090ti yolladılar mesela GALAX türkiyedeki en sağlam garantisi olan firmadır. Bu güne kadar GALAX tarafında garantiden sorun yaşayan görmedim.
Hangi firma bakıyor hocam garantisine?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Beyaz versiyonundan 10 tane satın almıştım 1 tanesini kendi pc me taktım test isteyen varsa atabilirim furmark testi şu şekilde çıktı bu arada kart ısınmıyor.

1707498591116.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,781
Üyeler
156,386
Son üye
Cewt
Top Bottom