Neler Yeni

Galaxy buds fe alınır mı?

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
Merhaba herkese bir kaç gün önce anker r50i aldım sesi ve diğer özelliklerini beğenmedim, onun yerine buds fe almayı düşünüyorum değer mi fiyatına yoksa buda fe gibi güzel kulaklık varsa önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
mecit burak kılıç
Merhaba herkese bir kaç gün önce anker r50i aldım sesi ve diğer özelliklerini beğenmedim, onun yerine buds fe almayı düşünüyorum değer mi fiyatına yoksa buda fe gibi güzel kulaklık varsa önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
değer telefonunuz samsung ise 10 kat değer

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
ibrahim ahıskalı
media markt ta 1900 e buds 2 görmüştüm hala o fiyatlardaysa buds 2 almak daha iyi buds fe kullanıyorum bluetooth alanı kısa arada ses git gel yapıyordu

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
media markt ta 1900 e buds 2 görmüştüm hala o fiyatlardaysa buds 2 almak daha iyi buds fe kullanıyorum bluetooth alanı kısa arada ses git gel yapıyordu
Buds fe internette 1200 TL falana buldum.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
mecit burak kılıç
kullananlar yüksek ses dışında buds fe yi daha çok öneriyor kalite vs. olarak birde bende samsung cihaz var 15 metreden müzik dinliyorum evde

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullananlar yüksek ses dışında buds fe yi daha çok öneriyor kalite vs. olarak birde bende samsung cihaz var 15 metreden müzik dinliyorum evde
Şuan sipariş verdim play store da uygulamasi varmış ordanda yapılıyormuş ayarları falan güzel o zaman.

Top Bottom