Neler Yeni

Galaxy S20 veya S20 Plus Alınır Mı?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Samsung Galaxy S20 veya S20 Plus Alınır Mı? Kullanan var mı?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
S20 yerine Mi 10T de bakılabilir, siz ne alırsınız bilmem.
S20 Plus yerine de OnePlus 8 Pro bakılabilir.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Plus olan alınmaz ama düz model alınabilir, 6000 liranın altındaki bir amiral gemisi nihayetinde.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 yıl güncelleme alacak bir telefona 7 bin çok bence, iPhone 11 alınabilir o bütçeye biraz daha ekleyip bence.
2 yıldan çok daha uzun vadeli olur diye düşünüyorum ama Samsung sürekli telefon çıkarıyor, o da kafa karıştırıcı biraz. iPhone tarafında bu bütçelerle alınabilecek XR var, 7 Plus (bende olan) var... Kamera karşılaştırması olsun, genel karşılaştırma olsun iPhone'un tüm telefonlarına kafa tutacak bir seri S20 serisi bence.
S20 yerine Mi 10T de bakılabilir, siz ne alırsınız bilmem.
S20 Plus yerine de OnePlus 8 Pro bakılabilir.
Marka takıntım var biraz, ya iPhone ya Samsung. Diğerlerini garanti göremiyorum.
ipHoNe aL moRuq çOk kaLiteLi (!)
tM tŞk
Plus olan alınmaz ama düz model alınabilir, 6000 liranın altındaki bir amiral gemisi nihayetinde.
Aralarında çok bir fark yok esasında ama ben boyut olarak büyük olan telefonlara alışığım. Müsait bir zamanda gidip Mediamarkt veya Teknosa'dan canlı olarak görmeyi düşünüyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Önerilere ve görüşlere açığım.

(Evo)lution

80+ Bronze
2 yıl güncelleme alacak bir telefona 7 bin çok, iPhone 11 alınabilir o bütçeye biraz daha ekleyip bence.
S10 ve üstü cihazlar 4 sene güncelleme alacak denildi. 2 sene değil. Ve güncelleme almaması kullanılmaz halde olduğu anlamına gelmiyor. Ben yedek cihaz olarak s8 kullanıyorum android 9 da desteği kesildi ama hala çok iyi ve hala çok akıcı çalışıyor. Bütün uygulamalarıda destekliyor. iOS de ise güncelleme desteği kesildiğinde 1-2 yıl sonra uygulama desteğide kesiliyor.

Top Bottom