Neler Yeni

Galaxy S23 mü alayım Iphone 13 mü?

Golf 4 R32

80+ Silver
Hocam özellik olarak bakınca Galaxy S23 çok daha üstün Iphone 13'den.

Ama dediğiniz gibi android cihazlar nedense eskidikçe tat vermemeye başlıyor. Benim gönlüm Iphone 13'den yana ama yine de arkadaşlardan fikir almak istedim. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.
O bahsettiğiniz şey düşük model android cihazlarda olur. S23'ün yavaşlaması için baya bi yıllar geçmesi lazım.

KnightDavion

80+ Bronze
ona bakarsan bir aile büyüğümüzde iphone 5 var, köyde ismail dayıda 4 var. Yine, Benim ikinci telefonum 5s. Memnundur kullanır. İşini görüyordur, kullanır. Kullanım ömrü açısından söylemiyorum, sıfır olarak alınmaz diyorum. Ancak iphone 15'e şurada 4 ay kaldı. 4 ay sonra artık 2 nesil eskiyecek bir cihaz alınmaz. Biraz daha para koyup 14 alınırsa, hem daha uzun kullanılır, hem de değer kaybı uzun vadede daha az olur.

Size katılıyorum.

kirkor efendi

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
abuzittin
iphone ile başka bir telefon kıyaslanmaz. fiyat olarak sıkıntınız yoksa tabii ki iphone.her şey ram işlemci vs değil. bütün dünya yanlış biliyor olamaz

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Düşünmeden S23.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tunay
iPhone almanı tavsiye ederim neden diye sorarsan en az 4 sene kullanıcam diyorsun çok bir sıkıntı yaşamazsın androidler çok yavaşlıyor eğer imkanın varsa 14 pro almanı şiddetle öneririm

Top Bottom