Neler Yeni

Galaxy Watch 4 Classic vs Watch 6 Classic

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,272
İsim
Mert Can Ergün

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,272
İsim
Mert Can Ergün

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
hocam samsung telefonla kullanacağım ayrıca pek oyun vs düşünmüyorum type c şarj cihazı da var ayrıca anladığım kadarıyla bezelde problem yaşamışsınız o zaman düz watch 6 mı mantıklı? garantiye vs gönderirim benim için problem değil sallantı neyden oluyor
bezel de arkadaşın dediği sorun kullandıkça sağa sola esnemesi garantiye gönderilecek bir şey değil anlayacağınız

bezel de arkadaşın dediği sorun kullandıkça sağa sola esnemesi garantiye gönderilecek bir şey değil anlayacağınız
Bu esneme neyden kaynaklanıyor? O zaman ya bezele göz yumacağız ya da dayanıksız kenara başka çözüm yok gibi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Bu esneme neyden kaynaklanıyor? O zaman ya bezele göz yumacağız ya da dayanıksız kenara başka çözüm yok gibi
kullandıkça esniyor yapacak bir şey yok bence bir problemde değil düz model tercih etmek çok mantıksız geliyor bana bu seride hocam sizin yerinizde olsam güzel bir klasik saat alırdım bunu galaxy watch u çok hevesle almış birisi olarak söylüyorum

kullandıkça esniyor yapacak bir şey yok bence bir problemde değil düz model tercih etmek çok mantıksız geliyor bana bu seride hocam sizin yerinizde olsam güzel bir klasik saat alırdım bunu galaxy watch u çok hevesle almış birisi olarak söylüyorum
Hocam düz saatim var zaten de çok istemiyorum ondan diyorum galaxy watchu. Bence de problem değil esnemesi. W6C tercih edeceğim galiba çok teşekkürler yardımınız için

bilenler bakabilir mi

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Erdem
Watch 4 classic aldım Aralık'ta harika bir saat gayet memnunum küçük bir telefon gibi adeta ve harika bir performansı var aralarında çok fark yok diye biliyorum o yüzden watch 4 classic tercih ederdim ben

Watch 4 classic aldım Aralık'ta harika bir saat gayet memnunum küçük bir telefon gibi adeta ve harika bir performansı var aralarında çok fark yok diye biliyorum o yüzden watch 4 classic tercih ederdim ben
peki hocam teşekkürler sağolun

Top Bottom