Neler Yeni

Game Pass'ten indirdiğim oyunların çoğu açılmıyor

Rhine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Deniz Acar
Merhaba direk konuya gireceğim son 1 aydır Game Pass'ten indirip oynamak istediğim oyunların çoğu farklı hatalarla açılmıyor ve 10 kere silip yüklemem gerekiyor Hitman 3 yüklemiştim oynamak için açılmadı 3 tane hata verdi silip yükledim yine aynı Hitman önemli değil Starfield'ı 1 Eylül günü ön yükledim dün akşam açtım bir güncelleme daha yaptırdı 100 GB onu da yaptım sonra 0xc000001d hatasını verdi oyun kilitlendi dedi ve şu an açılmıyor ne yapabilirim?

"thorxium"

80+ Bronze
Merhaba direk konuya gireceğim son 1 aydır Game Pass'ten indirip oynamak istediğim oyunların çoğu farklı hatalarla açılmıyor ve 10 kere silip yüklemem gerekiyor Hitman 3 yüklemiştim oynamak için açılmadı 3 tane hata verdi silip yükledim yine aynı Hitman önemli değil Starfield'ı 1 Eylül günü ön yükledim dün akşam açtım bir güncelleme daha yaptırdı 100 GB onu da yaptım sonra 0xc000001d hatasını verdi oyun kilitlendi dedi ve şu an açılmıyor ne yapabilirim?
Burda yazıyor yani sistem dosyalarıyla oynadıysan format atman gerekebilir bunu çözemezssin.
Dediğini burdan yapabilirsin. https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/windows-10da-bozulan-sistem-dosyalari-nasil-duzeltilir/
Belki işe yarar onun dışında ilk linkte dediği gibi ekran kartı sürücün güncel olmayabilir.
Ben de eskiden bunu yaşamıştım aynı hatayı vermiyodu ama benzerdi, nerdeyse her uygulamada hata veriyodu.
Sonra temiz bir şekilde format atmıştım ve asla 3. parti yazılım falan indirmedim sistem dosyalarıyla oynamadım, hiçbir sorun çıkmadı şuana kadar.

Top Bottom