Neler Yeni

Yardım Gamebooster 2528 280hz 0.5ms IPS Panel Monitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emirhan Doğan
Düzgün bir markanın va paneli olduktan sonra ghosting sorunu yaşatmıyor tabii öyle bir modelde 9-10k (va panel ıpsye göre renkleri daha canlı)
Ben tam tersi olarak biliyorum va panel siyahlari daha siyah gösterir ve Hz ve MS değeri olarak daha iyidir IPS panel ise canlılığı ve doygunluğu hitap eder diye biliyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-aoc-27g2zne-bk-27-1-ms-full-hd-fiyati,381588831.html en azından bunu alırım ips panel icin 7.5 seviyesine cıkmak gerek fps oyuncusuyasanız va panel alın
Güzel monitör 1 gün önce AOc nin IPS panel 240hz 0.5 mprt 1 gtg modelini aldim

Gurkanpiro

80+ Gold
Ben tam tersi olarak biliyorum va panel siyahlari daha siyah gösterir ve Hz ve MS değeri olarak daha iyidir IPS panel ise canlılığı ve doygunluğu hitap eder diye biliyordum

Güzel monitör 1 gün önce AOc nin IPS panel 240hz 0.5 mprt 1 gtg modelini aldim
va panel ıpse gore daha hızlı dıye bılıyorum sadece fps ıcın va panel yeter arada hıkayelı oynanacaksa ıps panel 2k bulunur bu fıyata

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
M.d
Neden 280 istiyorsun zaten 144hz bir kullanıcı için çok ideal zaten her şey hz değilki? Bunun panel türü var malzeme kalitesi var marka kalitesi var say say bitmez. Sırf 280 hz olduğu için gamebooster almaya değmez 2yıl içinde elinde kalır. Yerinde olsam AOC 24G4X alırdım.

Minimum 9kdan başlıyor 280hzler biraz bütçe çıkarsan önerebileceğim modeller var.
144 sınır hocam dahada iyi lazım

Top Bottom