Neler Yeni

GameGaraj i5 10400F + RTX 3060 Ti sistem iyi mi? uzun süre götürür mü + olarak gamegaraj güvenilir mi?

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
1607079448104.png

gamegarajda böyle bi sistem gördüm güvenilir mi? bu site yeri yurdu adresi tam cıkaramadım siteden itopya gibi degil de varmı bildiginiz bi magzası

+ olarak ssd mevcut elimde onu cıkarınca 8300 TL düşüyor alınmaya degermi bu sistem 5 6 yıl götürür mü beni cok zorlucam oyunlar olmucak gta 5 PUBG mobile [ knight online hayat ofline tarzı oyunlar dan hoşlanıyorum ] ve ömürlük istiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
site gayet güvenilir ama sistemde ssd ve psu güven vermiyor
anladım dedigim gibi çok zorlucam oyunlar yokta psu dediginiz kasa gücümü oluyor onu ne yapmamı önerirsiniz
ssd var elimde samsungun güzel bi tane geçen yıl almıstım dolar o zaan 5 TL felanken

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
anladım dedigim gibi çok zorlucam oyunlar yokta psu dediginiz kasa gücümü oluyor onu ne yapmamı önerirsiniz
ssd var elimde samsungun güzel bi tane geçen yıl almıstım dolar o zaan 5 TL felanken
psu güç kaynağı oluyor sistemde değiştiremiyoruz galiba bunu
ama yinede alınabilir

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
H.o alınır güzel günlerde. Saygılarımla !

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Abdullah Enes Yüksekoğul
Sistem güzel sistem ama ssd`yi kesinlikle iptal edin kendiniz takın derim. + Site gayet güvenilir. H.O darısı bize :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
NETAC SSD ALMAYIN.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
F.Murat
Alıntıyı görüntüle

gamegarajda böyle bi sistem gördüm güvenilir mi? bu site yeri yurdu adresi tam cıkaramadım siteden itopya gibi degil de varmı bildiginiz bi magzası

+ olarak ssd mevcut elimde onu cıkarınca 8300 TL düşüyor alınmaya degermi bu sistem 5 6 yıl götürür mü beni cok zorlucam oyunlar olmucak gta 5 PUBG mobile [ knight online hayat ofline tarzı oyunlar dan hoşlanıyorum ] ve ömürlük istiyorum
10400f o kartı nasıl besliyecek acaba aşırı darboğaz olur.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
PSU güzel değil.
Anakartı B460 yapabiliyorsanız yapın yoksa kalsın.

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta
Alıntıyı görüntüle

Bu fiyata en iyisi,kesinlikle alınır

Top Bottom