Neler Yeni

Çözüldü✓ Gamegaraj shark 7A sistem özelleştirme tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
oguz kagan
Bütçe
60000
https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ hocam bu sistemi şu özelleştirme ile almayı düşünüyorum sizce alınır mı alınırsa hangi özelleştirmeleri yaparak almam gerek maksimum bütçem 60k
Screenshot_20240315151127.png

Sistem alinir ben görseldeki gibi yapardım bütçenin 2k üstünde kaldı gerekirse rami düşük tutup sonradan ekleme yapardım ama 4070ti super gaming proyu mutlaka eklerdim anakartlardada ilk.ozellestirmelerin hepsi mAtx o yüzden ben olsam secmezdim , giriş seviyede prime x670i koydum yeterli gelir sanırım x670 prime çoğu b650den kötüdür bu arada.

Ekler

• Screenshot_20240315_154042_Chrome.jpg
    Screenshot_20240315_154042_Chrome.jpg
    298 KB · Hit: 43

ExploiT

80+ Bronze
Sistem alinir ben görseldeki gibi yapardım bütçenin 2k üstünde kaldı gerekirse rami düşük tutup sonradan ekleme yapardım ama 4070ti super gaming proyu mutlaka eklerdim anakartlardada ilk.ozellestirmelerin hepsi mAtx o yüzden ben olsam secmezdim , giriş seviyede prime x670i koydum yeterli gelir sanırım x670 prime çoğu b650den kötüdür bu arada.
Yaptığın güzel sistem olmuş soğutucu olarak bu modeli seçebilirsin

Thermalright Aqua Elite 360 ARGB Sıvı Soğutucu

Honigfluss

80+ Bronze
Bütçeni 1K aştım fakat bütçe yetmiyor ise ramleri düşür, daha sonra değiştirirsin.

1710507104798.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
oguz kagan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler tüm tavsiyeler için çok teşekkür ederim sanırım ilk attığım fotoğraftan ayrı olarak bı tek soğutucuyu yukseletecegim çünkü kafamda 4070 süper var bence ti süper çok iyi ama ona vereceğim paraya anakart yükseltebilirim çünkü uzun vadeli 2k bir sistem alacağım için ilerde de PC için bı daha para harcamayı düşünmüyorum malum dolar 32 TL oldu o yüzden her parcayi güncel ve güçlü tutmaya çalışıyorum siz yine de görüşlerinizi belirtirseniz mutlu olurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaptığın güzel sistem olmuş soğutucu olarak bu modeli seçebilirsin

Thermalright Aqua Elite 360 ARGB Sıvı Soğutucu
Bu kasaya sığar demi 360mm ya da kasa degistirilirbiliyorum 300tl ye kasa degistireyim mi

ExploiT

80+ Bronze
Beyler tüm tavsiyeler için çok teşekkür ederim sanırım ilk attığım fotoğraftan ayrı olarak bı tek soğutucuyu yukseletecegim çünkü kafamda 4070 süper var bence ti süper çok iyi ama ona vereceğim paraya anakart yükseltebilirim çünkü uzun vadeli 2k bir sistem alacağım için ilerde de PC için bı daha para harcamayı düşünmüyorum malum dolar 32 TL oldu o yüzden her parcayi güncel ve güçlü tutmaya çalışıyorum siz yine de görüşlerinizi belirtirseniz mutlu olurum

Bu kasaya sığar demi 360mm ya da kasa degistirilirbiliyorum 300tl ye kasa degistireyim mi
Evet sığıyor merak etme. Dolar günden güne artıyor şuan bu fiyatta böyle sistem yok en azından ben bulamadım bence şuan en mantıklı 4070 sistem. Güle güle kullan şimdiden.

Anakart dandik.b650.bile olsa idare eder mantıklı olan 4070ti süperli almak

Islemcin gayet iyi aynı işlemciyi 4090la kullanıyorum banamisin demiyor gpuyu olabildiğince iyi seçmek en mantıklı hamle olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
oguz kagan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart dandik.b650.bile olsa idare eder mantıklı olan 4070ti süperli almak
Biliyorum ama dediğim gibi her parçanın iyi olmasını ayarlarken 54k üzerine 10k daha ekran kartı parası eklemek sıkıntı tamam param var ama o 10k ile her gün tavuk döner yersem 2 yıl hayatta kalırım

Top Bottom