Neler Yeni

GameGaraj Super 7000 Alınır mı ?

LaEspada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Cebesoy
Bütçe
45000
Hocam öncelikle merhabalar. Sistemi bu şekilde özelleştirdim. Sizce fiyatına göre iyi midir ve alınır mı ? Eğer başka daha uygun tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.
Sistemin orjinal linki budur : https://www.gamegaraj.com/urun/super-7000/

Ben bu şekilde özelleştirdim.
4070SUPER.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan Keksin

LaEspada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Cebesoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baya güzel duruyor fiyat'ta iyi gibi gene de bir araştır sadece kafam da işlemci değişse güzel olur var ama bu da iyi.
Hocam baya araştırdım artık beynim ağrıdı. Ben piyasada en ucuz ve kaliteli olan 4070 superli bu sistemi buldum. Eğer varsa başka bulan yada önerisi olan açığım. Hocam bütçem 45.000 TL. İşlemci yükselttiğim zaman onun yanında sıvı soğutma felan gelince hem bütçem doluyor hem de anakart ram ssd vs yetersiz kalıyor. Sadece oyun oynacağım için tekli çekirdekte 7500F ile 7700x hemen hemen benzer güçte. Böyle oluncada oyunda fazla fps farkı olmuyor izlediğim videolara göre yanlışsam düzeltin.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Murat
Hocam öncelikle merhabalar. Sistemi bu şekilde özelleştirdim. Sizce fiyatına göre iyi midir ve alınır mı ? Eğer başka daha uygun tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
acele etmemek gerektiğini düşünüyorum çünkü ekran kartı daha yeni çıktı ve fiyatı aşırı uçuk ilerde hazır sistemlerin fiyatının düşeceğini düşünüyorum

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Ege

LaEspada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Cebesoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart biostar b650 silver yapmanı öneririm ama markayı sevmiyorsan bilemem. SSD olarak sn850x seçebilirsin bir kaç yüz TL daha ucuz
Hocam bildiğim markayı kullanmayı düşünüyorum. Bios arayüzü ve kalitesi önemli benim için. SSD konusunda herkes KC3000 ve Fury Renegade önerdiler hocam. Bunun hakkında da bayağı konuştuk. Aradaki fiyat farkı çok önemli değil benim için.

Tegeberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan Gaman

Alıntıyı görüntüle
Hocam öncelikle sipariş ettiyseniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın aynı sistemi aynı özelleştirmeyle bende satın aldım.
Fakat kafamda yeni kart olmasından dolayı soru işareti var acaba ısınma konusunda herhangi bir sıkıntı olur mu var mı bi bilgisi olan

Top Bottom