Neler Yeni

GameGraj Psu su

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
eyvallah hocamda ben acaba PSU kasa içindeki bileşenlere zarar verirmi diyendüşünüyorum ama bir yandanda 80+ broze sertifikası düşündürmüyo değl
Dostum PSU kalitesiz ise bütün parçalar tehlikededir, ani bir elektrik kesintisinde kötü şeyler olabilir. Normal kullanımda da gücü tam veremediği için sistem kendi kendine reset atabilir.

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
eyvallah hocamda ben acaba PSU kasa içindeki bileşenlere zarar verirmi diyendüşünüyorum ama bir yandanda 80+ broze sertifikası düşündürmüyo değl
Yok hocam vermez merak etme. Dandik PSU yu kendi markaları adı altında böyle sisteme koymazlar salakmı bu adamlar. Bende adı sanı belli olmayan PSU lar vardı 2 defa elektrikle alakalı sıkıntı yaşadım yüksek voltaj geldi ikisindede o dandik PSU elektiriği tutabildi sisteme bir zarar gelmedi. PSU lar yandı tabi ama hiç olmazsa sisteme zarar verdirmediler :) Gamegarajın PSU su çok daha iyisini yapar

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Fettah Altuntaş
Dostum PSU kalitesiz ise bütün parçalar tehlikededir, ani bir elektrik kesintisinde kötü şeyler olabilir. Normal kullanımda da gücü tam veremediği için sistem kendi kendine reset atabilir.
dostum 80+ bronze sertifikası var ve sana şöyle anlatayım bizim evin elektiriği sıkıntılı aniden fazla voltaj verebiliyor ayda 2-3 oluyor bu ve bazen cidden abartı voltaj veriyor ve ben bu psu yu kulandığımda yine ani bir voltaj yükselmesinde psu sistemi güvene almak için elektiriğini kesip harddiski kapatıp sistemin yavaş bir şekilde elektiriğini kestiğini gördüm yani çokta berbat iğrenç bir psu olduğunu düşünmüyorum😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam vermez merak etme. Dandik PSU yu kendi markaları adı altında böyle sisteme koymazlar salakmı bu adamlar. Bende adı sanı belli olmayan PSU lar vardı 2 defa elektrikle alakalı sıkıntı yaşadım yüksek voltaj geldi ikisindede o dandik PSU elektiriği tutabildi sisteme bir zarar gelmedi. PSU lar yandı tabi ama hiç olmazsa sisteme zarar verdirmediler :) Gamegarajın PSU su çok daha iyisini yapar
dostum 80+ bronze sertifikası var ve sana şöyle anlatayım bizim evin elektiriği sıkıntılı aniden fazla voltaj verebiliyor ayda 2-3 oluyor bu ve bazen cidden abartı voltaj veriyor ve ben bu PSU yu kulandığımda yine ani bir voltaj yükselmesinde PSU sistemi güvene almak için elektiriğini kesip harddiski kapatıp sistemin yavaş bir şekilde elektiriğini kestiğini gördüm yani çokta berbat iğrenç bir PSU olduğunu düşünmüyorum😀
aynen böyle oldu😀

Top Bottom