Neler Yeni

GameGraj Psu su

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
gayet güzel psu

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alınmaz. DarkFlash üretiyor PSUlarını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun kral :D
Biri vardı, firmayı arayıp sormuştu "FSP üretiyor" gibi bir şey demişti.
Forum içerisinde GameGaraj sistemi kullanan çok kişi var.
Konu arama bölümüne bak istersen.
FSPye ürettirmiyorlar. DarkFlash üretiyor.

PSU'ları güzel FSP'ye yaptırıyorlar alabilirsiniz.
DarkFlash üretiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Ekran Alıntısı.JPG

5AN için sorduğumda aldığım cevap bu şekilde olmuştu, keşke psu özelliştirmesi de gelse üstüne para koyup değiştirebilsek açıkçası ben güvenmiyorum bu psu ya

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
Eskiden sistemlerinde direk FSP nin PSU ları gönderiyorlardı ordan bi kafa karışıklığı oluyor heralde. Anlaşılan şimdi o işten vazgeçtiler kendi markalarının PSU larını gönderiyorlar. Bu arada patlamaz hocam niye patlasın :) Bu PSU konusunu çok büyütmeye gerek yok tamam önemli bi parça ama yok patlar yok C4 filan bunlar çok aşırı abartı bence. Hele bide 3 haftadır kullanıyorum diyorsun bi sıkıntısını görmemişsin sadece nette kötü dediler diye sistemden niye soğuyasın güzel güzel kullan hocam takma kafana bence düşünmeye bile değmez

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Alıntıyı görüntüle

5AN için sorduğumda aldığım cevap bu şekilde olmuştu, keşke PSU özelliştirmesi de gelse üstüne para koyup değiştirebilsek açıkçası ben güvenmiyorum bu PSU ya
Nasıl bir PSU bilmiyorum, bu kötü oldu. FSP sanıyordum ben :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Fettah Altuntaş
Eskiden sistemlerinde direk FSP nin PSU ları gönderiyorlardı ordan bi kafa karışıklığı oluyor heralde. Anlaşılan şimdi o işten vazgeçtiler kendi markalarının PSU larını gönderiyorlar. Bu arada patlamaz hocam niye patlasın :) Bu PSU konusunu çok büyütmeye gerek yok tamam önemli bi parça ama yok patlar yok C4 filan bunlar çok aşırı abartı bence. Hele bide 3 haftadır kullanıyorum diyorsun bi sıkıntısını görmemişsin sadece nette kötü dediler diye sistemden niye soğuyasın güzel güzel kullan hocam takma kafana bence düşünmeye bile değmez
eyvallah hocamda ben acaba psu kasa içindeki bileşenlere zarar verirmi diyendüşünüyorum ama bir yandanda 80+ broze sertifikası düşündürmüyo değl

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom