Neler Yeni

Öneri Gamenote KB435L rgb klavye neden bu kadar ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmetcan Yıldız
Selam arkadaşlar Gamegaraj sitesinde çok ucuz fiyata bu klavyeyi buldum bütçen ne kadar az da olsa bu kadar ucuza mekanik ve rgb bir klavye bulacağımı düşünmüyordum outemu switch 199 tl gerçekten çok şaşırdım bu tip klavyeler 400 den aşaya değil sizce bir yanlşlık falan mı var sanmıyorum ama rgb outemu mekanik inanamıyorum pek lütfen bilgisi olan veya kullanan varsa yardımcı olabilir mi klavye bu

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Outemu switch değildi galiba.

Ariseks

80+ Gold
Outemu switch değildi galiba.
Content sitesinde outemu yazıyor ama değil canlı desteğe sorduğunuzdada content diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam arkadaşlar Gamegaraj sitesinde çok ucuz fiyata bu klavyeyi buldum bütçen ne kadar az da olsa bu kadar ucuza mekanik ve rgb bir klavye bulacağımı düşünmüyordum outemu switch 199 TL gerçekten çok şaşırdım bu tip klavyeler 400 den aşaya değil sizce bir yanlşlık falan mı var sanmıyorum ama rgb outemu mekanik inanamıyorum pek lütfen bilgisi olan veya kullanan varsa yardımcı olabilir mi klavye bu

Kullanıyorum az yay sesi var bence problem değil bu bütçede hepsinde var
Switch content outemu değil ben memnunum

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Selam arkadaşlar Gamegaraj sitesinde çok ucuz fiyata bu klavyeyi buldum bütçen ne kadar az da olsa bu kadar ucuza mekanik ve rgb bir klavye bulacağımı düşünmüyordum outemu switch 199 TL gerçekten çok şaşırdım bu tip klavyeler 400 den aşaya değil sizce bir yanlşlık falan mı var sanmıyorum ama rgb outemu mekanik inanamıyorum pek lütfen bilgisi olan veya kullanan varsa yardımcı olabilir mi klavye bu

Aynen güzele benziyor bende almayı düşünüyorum aslında,ama biraz daha koyup daha iyi bişi alıcam galiba.

Top Bottom