Neler Yeni

Gamepey.com güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
No Name
Merhabalar, steam key almak istiyorum ama malum çoğu site eskisi kadar uygun fiyatlara vermiyo. Gamepey.com'da Spider-Man: Miles Morales şuanda 497 lira uygun geldi gözüme ama alan var mı buradan? Steam Key olarak veriyolar dimi hesap değil

ChristianSerratos

80+ Bronze
Merhabalar, steam key almak istiyorum ama malum çoğu site eskisi kadar uygun fiyatlara vermiyo. Gamepey.com'da Spider-Man: Miles Morales şuanda 497 lira uygun geldi gözüme ama alan var mı buradan? Steam Key olarak veriyolar dimi hesap değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
No Name
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabasakalla kötü anılarım var aramız düzelmedi bi türlü 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Raymond Red

Güvenilir.

Oyun Gamepeyde daha ucuz şuan. Keza gamepeyde komisyon ve bakiye yükleme muhabbeti yok, diğer türlü bakiye komisyonunu öde yok ödeme de ayrı komisyon öde. Öde öde öde.

ChristianSerratos

80+ Bronze
Güvenilir.

Oyun Gamepeyde daha ucuz şuan. Keza gamepeyde komisyon ve bakiye yükleme muhabbeti yok, diğer türlü bakiye komisyonunu öde yok ödeme de ayrı komisyon öde. Öde öde öde.
gamepey pek güven vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Raymond Red
https://forum.donanimarsivi.com/konu/darkest-dungeon-ii-steam-cd-key-340-00.920785/

zaten buradaki linkte aldığını söylemişsin. Gelip burada güvenilir mi sorusu soruyorsun :D Bıktım sizden blackliste ekledim ömrüm boyunca gamepeye girmeyeceğim
Konu sahibi "Gamepey.com güvenilir mi?" diye sormuş. Ben sormamışım değil mi? Bende ömrüm boyunca okuduğunu anlamayan insanları kale almayacağım. Hoş okuması olmayıp konuşanlarda blackliste eklenebilseydi çok güzel olurdu ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamepey pek güven vermiyor
Ona bir şey diyemem hocam, ben bu komisyonun müşteriye yansıtılması işinden hiç haz etmediğim için gamepey den alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,504
Üyeler
143,657
Son üye
kadirmeral
Top Bottom