Neler Yeni

Yardım GamePower 27'' GPF27RGB144 İle Ses Alamıyorum

İnce hesap üzerinden yaklaşık 1ay önce aldığım monitörümün hoparlörü olduğunu ürün açıklamasında görmüştüm, genelikle kulaklık üzerinden dinlediğim için pek ihtiyacım olmadı geçenlerde bir hdmı kablosu alarak sesi almayı dendim, ama başarısız oldum.
Denediğim yöntemler;
Farklı 2x HDMI kablosu (Sonuç alamadım)
Denetim masası>Donanım ses>Ses aygıtlarını yönet seçeneğinden monitörü varsayılan yaptım. (Sonuç alamadım)
Sağ alttan ses kısmından Yürütme cihazı olarak monitörü seçtim. (Sonuç alamadım)
Monitör arayüzünden sesi tamamen kapatma/açma işlemi veya manuel olarak sesi arttırma seçeneğini denedim. (Sonuç alamadım)
Aux Kablosu alarak pc ile monitör arasında bi köprü kurmayı denedim (tamamen deneysel ama yine sonuç alamadım)
Ekran kartı driverlarını güncelledim (Sonuç alamadım) Akabinde DDU ile tamamen kaldırıp tekrar yükledim yine sonuç alamadım.

Monitör linki : https://www.incehesap.com/gamepower-gpf27rgb144-flat-gaming-monitor-fiyati-44002/
Arkadaşlar Bu yazdıklarım dışında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
İncehesap ile iletişime geçtim monitörü geri göndermemi istediler kontrol amaçlı, ama şu zamanda monitörü göndermem demek 2hafta belki daha uzun süre monitörsüz kalmam demek pek içime sinmedi açıkcası.

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
BU ürünün hoparlörü mü varmış :D Bende de var aynı monitör ama farketmedim

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• 1589395008132.png
    1589395008132.png
    202.8 KB · Hit: 114

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
HDMI kablosu ile deneyebilir misin benim için çok problem değil ama eşim bilgisayarı kullanırken monitörden ses almak istiyor, açıkcası geri göndermek istemiyorum.
HDMI kablosu gelmedi zaten yanında . HDMI ı kasaya ve monitöre bağlayıp mı denememi istiyosun anlamadım

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
AYA
GPF27RGB144 modelinde hoparlör yok, ben de 1 hafta önce aynı ürünü sipariş,verdim yanlışlıkla GPR27C144 gönderdiler,gönderdikleri ürün hoparlörlü ama yazılımsal bi sorun olduğu için benimki de çalışmıyo 30 TL bi takım hoparlör aldım işimi görüyor. Zaten kendi hoparlörü çalışsa da çok ses vermiyor.

Son düzenleme:

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
İnce hesap üzerinden yaklaşık 1ay önce aldığım monitörümün hoparlörü olduğunu ürün açıklamasında görmüştüm, genelikle kulaklık üzerinden dinlediğim için pek ihtiyacım olmadı geçenlerde bir hdmı kablosu alarak sesi almayı dendim, ama başarısız oldum.
Denediğim yöntemler;
Farklı 2x HDMI kablosu (Sonuç alamadım)
Denetim masası>Donanım ses>Ses aygıtlarını yönet seçeneğinden monitörü varsayılan yaptım. (Sonuç alamadım)
Sağ alttan ses kısmından Yürütme cihazı olarak monitörü seçtim. (Sonuç alamadım)
Monitör arayüzünden sesi tamamen kapatma/açma işlemi veya manuel olarak sesi arttırma seçeneğini denedim. (Sonuç alamadım)
Aux Kablosu alarak PC ile monitör arasında bi köprü kurmayı denedim (tamamen deneysel ama yine sonuç alamadım)
Ekran kartı driverlarını güncelledim (Sonuç alamadım) Akabinde DDU ile tamamen kaldırıp tekrar yükledim yine sonuç alamadım.

Monitör linki : https://www.incehesap.com/gamepower-gpf27rgb144-flat-gaming-monitor-fiyati-44002/
Arkadaşlar Bu yazdıklarım dışında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
İncehesap ile iletişime geçtim monitörü geri göndermemi istediler kontrol amaçlı, ama şu zamanda monitörü göndermem demek 2hafta belki daha uzun süre monitörsüz kalmam demek pek içime sinmedi açıkcası.
hdmi ile bağlayabiliyorsun bende hp nin v214a modeli var vga ile olmuyor ama hdmi ile höparlör olarak kulanılıyor aux kablosuyla denedim olmadı hdmi kablosuda ses aktarımı desteklemesi gerekiyor

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,012