Neler Yeni

Gamepower Kulaklık Ses Kasamıyorum

Rinnegan

80+
1653404915914.png
Kankalar şu gördüğünüz lanet kulaklığı nasıl yaptıysam Trendyol'daki boomerlerin yorumlarıyla aldım. Valorant'ta ses kasmak için aldım ama kulaklıkla ses kasılmıyor şöyle açıklıcam; Bu bir kulaklık değil hoparlör, sesi %10'da kulağımı deşiyor yükseltemiyorum, sesi aşırı yüksek bu bağlamda oyunlardaki silah sesleri o kadar fazla geliyor ki kafamda zonkluyor ve ayak seslerini kulaklığın sesini düşük tuttuğum için duyamıyorum eğer yüksek tutarsam silah seslerinden odağım bozuluyor çok rahatsız edici. Kulaklığın sesini %15den fazla yükseltemiyorum işitme kaybı yapıyor. Bunun birde uygulaması var ben ayarları ne yaparak ses kasabilicek seviyeye getirebilirim ve ses yüzdesi kaç olmalı(uygulamada bir sürü ayar var kullanan var ise yardımını bekliyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam model ismi Gamepower Mihawk uygulama ses ayarı kullanan varsa atabilirse memnun kalırım hocam çok sinir bozucu bir olay
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak seslerin nerden geldiğini yanlış veriyor kulaklık, sanırım sağ solda problem yok ama ön ve arka sesler ters geliyor. R6 oynuyorum önüme bakarken arkadan mermi yiyorum, nerde cam kırılıyor hiç anlamıyorum avel gibi bakınıp flame yiyorum

Son düzenleme:

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Salih ÇARDAK
Sizin sorun çözüldü mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
181