Neler Yeni

Gamepower Ranger Dip Ses Sorunu

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar geçen cuma Gaming Gecesi'nden Gamepower Ranger aldım.Kulaklık bugün elime geçti ve sesi sona alınca dip ses geldiğini fark ettim.Benim için pek sorun değil çünkü sesi sona alınca cidden çok yüksek oluyor.O kadar yüksek sesle zaten kullanamam.Değişim talep etsem yeni üründe de aynı sorun olur mu?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Arkadaşlar geçen cuma Gaming Gecesi'nden Gamepower Ranger aldım.Kulaklık bugün elime geçti ve sesi sona alınca dip ses geldiğini fark ettim.Benim için pek sorun değil çünkü sesi sona alınca cidden çok yüksek oluyor.O kadar yüksek sesle zaten kullanamam.Değişim talep etsem yeni üründe de aynı sorun olur mu?
Kulaklıklarda iade ya da değişim olmuyor bir sorunu yoksa. Dip ses sorununu da yeterli sebep olarak görmüyorlar. Aynı durumdan değişim için servisine yolladım tamir edildi yazıp geri yolladılar. Dip seste azalma olmuş cidden ama tamamen geçmemiş. Yani bence hiç uğraşmayın kulaklık üzerinden dipses geçecek kadar kısın öyle kullanın . Bu arada kulaklığı tertemiz yolladım leş gibi geri gönderdiler sanki un fabrikasında çalışıyorlarmış gibi toz içindeydi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom