Neler Yeni

Yardım Gamepower vs Rampage Mekanik Klavye

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Gamepower ve rampage pek güvenilmez.
Dostum klavye bu switchler belli malzeme kalitesi belli ikiside metal gövdeli ürünler üretiyor. Gidip markalara fazla para vermenin saçma olduğunu düşünüyorum. Cherry MX olsa da olur olmasa da olur. Bilgisayar donanımlarında markalara önem veririm fakat ekipmanlarda durum öyle değil f/p ürünler dolu piyasada. Teknik destekleri de o kadar kötü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun uzun okumaya üşendim ama OGRE RGB'ye 400TL demişsin onu fark ettim. İndirimle 270TL'ye aldım HepsiBurada'dan. OGRE RGB'ye 300TL üstü verilmez.
Link atar mısın? Red switch istiyorum. O fiyata atarsan tamam diyeceğim. Ve lütfen yazdığımı oku ve bu ikisi arasında fikrini belirt.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Gamepower yerine Rampage daha iyi bir opsiyon.

Son düzenleme:

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dostum klavye bu switchler belli malzeme kalitesi belli ikiside metal gövdeli ürünler üretiyor. Gidip markalara fazla para vermenin saçma olduğunu düşünüyorum. Cherry MX olsa da olur olmasa da olur. Bilgisayar donanımlarında markalara önem veririm fakat ekipmanlarda durum öyle değil f/p ürünler dolu piyasada. Teknik destekleri de o kadar kötü değil.
Bunlar pek güvenilmeyen markalar. Aslında biraz da şans işi alıp yıllarca kullanan da var 1 günde bozulan da var. Ama benim attığım ürünler ile fiyatları yakın. O fiyat farkına değer.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

Link atar mısın? Red switch istiyorum. O fiyata atarsan tamam diyeceğim. Ve lütfen yazdığımı oku ve bu ikisi arasında fikrini belirt.

Buyur ben atayım.

Hocam mekanik hisli ve yarı mekanik bir klavye sırf marka ve güzel gözüküyor multimedya tuşları falan var diye neredeyse 500 TL vermem.
Haklısın.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Buarada sharkoon purewriter almayın fiyatı 200tl artmış.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
GamePower bin basar.

GamePower bin basar.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bunlar pek güvenilmeyen markalar. Aslında biraz da şans işi alıp yıllarca kullanan da var 1 günde bozulan da var. Ama benim attığım ürünler ile fiyatları yakın. O fiyat farkına değer.
Hocam 5 senedir rampage klavye kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim membran kullandım önce sonra mekanik hisliye geçtim artık güzel bir mekanik klavyeye geçmenin zamanı geldi, eski hisli olanı kardeşime vereceğim.

Valla özür dilerim. ☹
Hocam bu attığın linkteli RGB model değil Rainbow model uygulama üzerinden ayar yapamıyorsunuz ve sadece gökkuşağı oluşturacak kadar az renk var. Almış iken RGB almak daha mantıklı olur. Fakat aralarında bayağı fiyat farkı var. Rampage daha mantıklı geliyor hâlâ.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Hay yarabbim,Rainbow red switch kalmış.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap