Neler Yeni

Yardım Gamepower vs Rampage Mekanik Klavye

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

yalnız bu markayı pek kurcalamadım. Ama iyi deniyor bu marka için.
Gayet güzel harika bir markadır özellikle mouse konusunda 5 senedir imzamdakini kullanıyorum tık yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız bu markayı pek kurcalamadım. Ama iyi deniyor bu marka için.
Baktım da hocam klavyede sadece 8 tuş mekanik biraz garip bir tasarım hepsinin mekanik olmasını yeğlerim. RGB falan da değil. Aynı ms değerlerine sahipler zaten neredeyse 5 yıllık bir klavye. Hâlâ Rampage mantıklı geliyor onu alcağım galiba.

Son düzenleme:

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam çünkü RGB değil sadece Rainbow efekti var. Rainbow ve RGB modelleri farklı şeyler. Yorumlarında Warlock tuşları basmıyor özellikle shift tuşu ve durup dururken kendi kendine tuşlara basıyor diye çok yazı okudum. Bunlardan dolayı ucuz ek olarak Türkçe de değil. Küçük enter bir de almam yani. KB R90 alacağım gibi görünüyor daha iyisi yok bu fiyata bence.

Davaro006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Halil BULUT
Corsair k55 ile senin önerdiğin rampage arasında kaldım sence 2 sene önce üretilen k55 mi alınır ? Rampage mi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Corsair k55 ile senin önerdiğin rampage arasında kaldım sence 2 sene önce üretilen k55 mi alınır ? Rampage mi
Hocam k55 mekanik bir klavye değil mekanik hisli membran bir klavye. Görüntüsü güzel ve Corsair diye o kadar para verilmez diye düşünüyorum.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
buna da bakabilirsin

bu da var

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
buna da bakabilirsin

bu da var
Dostum aynı klavye önerildi biraz okursan senin 3 üstünde cevap verdim. Rainbow bir klavye bu. Rainbow ve RGB modelleri farklı şeyler. Yorumlarında Warlock tuşları basmıyor özellikle shift tuşu ve durup dururken kendi kendine tuşlara basıyor diye çok yazı okudum. Bunlardan dolayı ucuz ek olarak Türkçe de değil. Küçük enter bir de almam yani. KB R90 alacağım gibi görünüyor daha iyisi yok bu fiyata. Hâlâ en iyi bu geliyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,458
Üyeler
140,202