Neler Yeni

Yardım Gamepower warlord dip ses sorunu(iade etmelimiyim)

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Senin yaşammış olman diğer insanlarda yaşanmayacağı anlamına gelmez 1 ikincisi 2.cisi bu işin bilinçle alakası yoktur karşına kurnaz bi satıcı gelirse tecrübenmi kalıyor bilincinmi göreyim seni :D konuyu tartışmaya döndürme konu çöp olacak uzatma
tamam dostum sen haklısın forumuna bak :D sanırsam dünyanın en şanslı insanı benim hiç sorun yaşamadım gidip piyango alayım bari

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
zaten alırken forumlara bakarım ya hangi marka olursa olsun
Tabii ki mantıklı olan hocam rampagenin bu bütçedeki kulaklıkları aslına bakarsanız aynı kulaklık sadece dış makyajlanıyor isim değişiyor teknikte uçuk farklar yok fiyatlarda yakın zaten o yüzden çok fazla seçenek var
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzgün konuş forumuna bak felan bro ikile yandan yandan
daha öneri yapmayacaksan konudan çıkabilir misin rica etsem polemiğe girdiğime deymeyecek belli çünkü

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
temizleri bulunur illaki ama kafa bandlı istiyorum tık tık tık ayarlamakla uğraşmak istemiyorum. Şuanda yan sekmede bakıyorum kulaklık bu sefer rampage ama :D
hocam rampage/gp/James Donkey gibi markalarda birkaç model dışınki hepsinde aynı sıkıntıyı yaşarsınız 2.temiz corsair void pro/elite/ jbl quantum 400/600 gibi modellere yönelin yoksa illaki dipses olacak

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Samet Yeniköy
düzgün konuş forumuna bak felan bro ikile yandan yandan
hocam kavga etmeyelim 2. el satın alma muhabbeti kişiden kişiye değişir.

hocam rampage/gp/James Donkey gibi markalarda birkaç model dışınki hepsinde aynı sıkıntıyı yaşarsınız 2.temiz corsair void pro/elite/ jbl quantum 400/600 gibi modellere yönelin yoksa illaki dipses olacak
2. el pek almak istemiyorum birde kafa bandlı istiyorum corsair vb markalarında geneli ayarlı oluyor. Ama bakacağım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
hocam kavga etmeyelim 2. el satın alma muhabbeti kişiden kişiye değişir.

2. el pek almak istemiyorum birde kafa bandlı istiyorum corsair vb markalarında geneli ayarlı oluyor. Ama bakacağım
o zaman dip sese ve düşük ses kalitesine tamam olacaksınız hocam başka yolu yok

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Samet Yeniköy
hocam ama dediğim gibi kafa bandlı arıyorum önceki kulaklığım ayarlıydı beni bıktırdı tık tık ayarla vs.

eğer jbl/corsair/logitech falan kulaklık alırsanız sizdeki kulaklığın sesinin iyi olmadığını anlarsınız hocam
doğrudur hocam :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
hocam ama dediğim gibi kafa bandlı arıyorum önceki kulaklığım ayarlıydı beni bıktırdı tık tık ayarla vs.
kalite çok çok daha önemli hocam ki zaten bu kulaklığın quantum 600 modelini kullanıyordum bir kez ayarladıktan sonra tekrar bozmayın sıkıntı olmuyor bu paraya kafa bandlı ve kaliteli bir şey bulamazsınız

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Samet Yeniköy
kalite çok çok daha önemli hocam ki zaten bu kulaklığın quantum 600 modelini kullanıyordum bir kez ayarladıktan sonra tekrar bozmayın sıkıntı olmuyor bu paraya kafa bandlı ve kaliteli bir şey bulamazsınız
kafama takarken tekrar ayarı bozuluyor ama. Bu paralara zaten kaliteli ürün çok azdır ben sadece dip ses olmasın istiyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,815
İsim
göksel yurtcan
kafama takarken tekrar ayarı bozuluyor ama. Bu paralara zaten kaliteli ürün çok azdır ben sadece dip ses olmasın istiyorum
o zaman hocam ben olsam kesinlikle dediğim gibi kaliteli markalara yönelin bir dakika az oyun oynarsınız ama kaliteli oynarsınız + müzik dinlerken keyif alırsınız

Top Bottom