Neler Yeni

Yardım Gamepower warlord dip ses sorunu(iade etmelimiyim)

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
o zaman hocam ben olsam kesinlikle dediğim gibi kaliteli markalara yönelin bir dakika az oyun oynarsınız ama kaliteli oynarsınız + müzik dinlerken keyif alırsınız
dediğiniz markalara öncelik vericem hocam. Müzik dinlemem fazla müzik performansı önemli değil pek.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
dediğiniz markalara öncelik vericem hocam. Müzik dinlemem fazla müzik performansı önemli değil pek.
müzik perf= oyun perf diyebiliriz hocam dediğm gibi dediğim markaları alırsanız farkı hissedersiniz 10larca model ve marka deneyimlemiş biri olarak söylüyorum ben jbl quantum 600 kulaklığı 16 saat hiç çıkarmadan son seste müzik dinlediğimi bilirim hiç başımı ağrıtmadı o kadar güzel sürücüleri ve pedleri vardı

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
müzik perf= oyun perf diyebiliriz hocam dediğm gibi dediğim markaları alırsanız farkı hissedersiniz 10larca model ve marka deneyimlemiş biri olarak söylüyorum ben jbl quantum 600 kulaklığı 16 saat hiç çıkarmadan son seste müzik dinlediğimi bilirim hiç başımı ağrıtmadı o kadar güzel sürücüleri ve pedleri vardı
2800 tlmiş güzel kulaklıktır büyük ihtimal markasıda güzel olduğu garanti markalardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon yanlış anlamışım
sıkıntı yok hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
2800 tlmiş güzel kulaklıktır büyük ihtimal markasıda güzel olduğu garanti markalardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıkıntı yok hocam
aynen hocam size attığım quantum 350de neredeyse aynı kalite ben 600ü ilk çıktığında 1200tlye almıştım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
kafa bandı yok ama onda :D takıntılı deli gibi gelebilirim sana ama bendede kafa bandı fantazisi var :D
anladım hocam yapacak bir şey yok o zamaz ne kadar versenizde kafa bandlı kaliteli bir şey zor bulursunuz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
biliyorum hocam bu paraya kaliteli kulaklığı zor bulurum ayrı kafa bandlı kaliteli kulaklığı çok zor bulurum oda ayrı
hocam zaten kafabandlı ve kaliteli kulaklık sayısı bir elin parmaklarını geçmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,017
Üyeler
154,690
Son üye
Zoronono
Top Bottom