Neler Yeni

Yardım Gamermarkt icra dosyası oluşturmuş

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
icrayı düşürsen bile fiyat yüksekse dava açıyorlar benim arkadaşıma dava açtılar tabi bu işler uzun sürer sonuç ne olur bilmiyorum ama eger davayi kaybedersen siciline isler ugrasmaya degmez eger para miktari dusukse siteyle anlasmani oneririm

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
hortlattıgım icin kusurma bakmayın ancak dün bir hesap sattım 1400tl ye alıcı email ve şifreyi değişti bu bildirimler bana geldi. Çekme talebi oluşturdum, sabah gördüm ki parayı bloke etmişler sebebini sorduğumda alıcı kendi dikkatsizliği nedeniyle hesaba erişimini kaybetmiş bize hesabın iadesini yaparsanız bloke kalkacak diyor riota ticket attım hesabı kurtaramadım bilgiler ışığında şimdi ne yapacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam hesabımı almış maç bile atmış tracker'dan görebiliyorum hesaba erişimini nasıl kaybetmiş olabilir ben hesabı geri almaya dahi çalışmadım zaten neden paramı vermiyorlar
Eposta değişti bildirimini desteğe gönder , hesabın alıcının mailinden bir önceki mailini verebileceğini söyle hesabın sende olmadığını alıcının dolandırıcılık yapmaya çalıştığını söyle + trackerdaki maçların ekran görüntüsünü at , ayrıca geri almaya çalışmak istesen bile riot games biletlere zaten yaklaşım 24 saat sonra cevap veriyor desteğe bunların hepsini söyle

Eposta değişti bildirimini desteğe gönder , hesabın alıcının mailinden bir önceki mailini verebileceğini söyle hesabın sende olmadığını alıcının dolandırıcılık yapmaya çalıştığını söyle + trackerdaki maçların ekran görüntüsünü at , ayrıca geri almaya çalışmak istesen bile riot games biletlere zaten yaklaşım 24 saat sonra cevap veriyor desteğe bunların hepsini söyle
Ayrıca erişimini kaybettiyse bile bunun senin ile alakalı olmadığını söyle hesabı güvenli bir şekilde teslim ettiğini söyle , paranı çekmene yine izin vermezlerse tüketici haklarına şikayette bulunacağını söyle + cimere şikayet edeceğini söyle .

Ayrıca erişimini kaybettiyse bile bunun senin ile alakalı olmadığını söyle hesabı güvenli bir şekilde teslim ettiğini söyle , paranı çekmene yine izin vermezlerse tüketici haklarına şikayette bulunacağını söyle + cimere şikayet edeceğini söyle .
Artı olarak bu tür sitelerde satış yapmamanızı öneririm genelde alıcılar satıcıları dolandırıyor bunlar kalitesiz türk siteleridir buralardan ne alışveriş nede satış yapın çöp siteler.

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

Artı olarak bu tür sitelerde satış yapmamanızı öneririm genelde alıcılar satıcıları dolandırıyor bunlar kalitesiz türk siteleridir buralardan ne alışveriş nede satış yapın çöp siteler.
sitedeki destek kısmına bişey oldu galiba hocam hiç bir yerde gözükmüyor mail atacağım onlara şu anda da tracker ggden delil topluyorum satış 27 geçe gerçekleşti alıcı 52 geçe derecesiz maç girmiş maillerimi de ekran görüntüsü toplayacağım

WhoCares

80+ Gold
ben size şuraya bir not bırakayım sonra üzülmeyin zaten yasal olmayan bir şey yapiyorsunuz üstüne yasal yollardan hak ariyorsunuz üstüne üstelik fatura vs gibi şeyleriniz yok vergi suçlarına denk gelmeyin sonrasını biliyorsunuz :kekw::kekw:

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
ben size şuraya bir not bırakayım sonra üzülmeyin zaten yasal olmayan bir şey yapiyorsunuz üstüne yasal yollardan hak ariyorsunuz üstüne üstelik fatura vs gibi şeyleriniz yok vergi suçlarına denk gelmeyin sonrasını biliyorsunuz :kekw::kekw:
Bunla bir alakası yok ona bakarsak sitede yasal değil , hesap satışı yasal olmasa bile yasal yollardan faydalanabiliyor bilgisiz bir şekilde konuşmanın bir anlamı yok kardeşim bilmediğin konuda milletin işine karışma..

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

Bunla bir alakası yok ona bakarsak sitede yasal değil , hesap satışı yasal olmasa bile yasal yollardan faydalanabiliyor bilgisiz bir şekilde konuşmanın bir anlamı yok kardeşim bilmediğin konuda milletin işine karışma..
aynen öyle

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
sitedeki destek kısmına bişey oldu galiba hocam hiç bir yerde gözükmüyor mail atacağım onlara şu anda da tracker ggden delil topluyorum satış 27 geçe gerçekleşti alıcı 52 geçe derecesiz maç girmiş maillerimi de ekran görüntüsü toplayacağım
Size bir satış hizmeti sunulmuş ve siz bu siteden faydalanmışsınız , ürünü güvenli bir şekilde teslim etmişsiniz ve site alıcının kendi suçu yüzünden hesabı kaybettiğini söylemiş , yasal olarak ve normal olarak siz haklısınız , siteyede ayrıca şunu söyleyin ; Hesabı geri almak için gereken tüm bilgilere sahip değilim, üründe bir sorun yok alıcının suçu yüzünden bana suç atamazsınız paramı çekmeyi talep ediyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Mail mi atayım onlara

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
tamam bro hayırlı satışlar :kekw:
Ergensin kanka galiba hayatında görmediğin kadar fazla insanla muhabbetim oldu bir o kadarda insana hesap sattım bu konularda çok iyi bilgim var merak etme :D

Mail mi atayım onlara
Evet hocam , 1 tl bile olsa hakkınızı arayın parayı çektikten sonra da bu sitelere tekrar bulaşmayın derim

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Ergensin kanka galiba hayatında görmediğin kadar fazla insanla muhabbetim oldu bir o kadarda insana hesap sattım bu konularda çok iyi bilgim var merak etme :D

Evet hocam , 1 TL bile olsa hakkınızı arayın parayı çektikten sonra da bu sitelere tekrar bulaşmayın derim
çok teşekkür ederim ekran görüntülerini toplayıp adamlara mail atacağım bilgilendirme yaparım

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
kendi ergenliğini öne sürüp başka şeylerin peşinde isen sana ekmek çıkmaz bak dalgana
Boş yapma ucube , arkadaşa yardımcı oluyorum sen ne işe yarıyorsun ? Bilmediğin konu hakkında yorum yapıp insanların kafasını karıştırıyorsun yazık .

Top Bottom