Neler Yeni

🔥İndirim Gametech 500W 80+ Bronze Güç Kaynağı 611,04 TL

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Hala ısrar ediyor ya :) Siz yaşadınız diye herkes yaşayacak diye bir şey mi var? En pahalı marka olsa bile problem yaşamayacagının garantisini verebilir misin ?
''Bir tanıdığım fişi aniden çekince aynı sorunları yaşamıştı.'' fişi aniden çekmek nedir abi ? :) böyle bi durumda her marka zarar verebilir..
Dostum sonuç olarak elektrik kesintisinden bahsediyorum. Umarım başınıza gelirde gelip burada ağlarsınız.

VeloceRR

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Dostum sonuç olarak elektrik kesintisinden bahsediyorum. Umarım başınıza gelirde gelip burada ağlarsınız.
Lan ne ağlayacam ruh hastası varlık seni. Arkadasım fişi cekmiş diyorsun sonra elektrik kesintisinden bahsettim diyorsun. Gövden ayrı başın ayrı oynuyor. Bir de başına gelir felan diyor beddua ediyor. Dediğim gibi işte coluk cocuk dolu burası ya. Asla karşı görüşte birine saygı duymaz çirkefleşirler.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hala ısrar ediyor ya :) Siz yaşadınız diye herkes yaşayacak diye bir şey mi var? En pahalı marka olsa bile problem yaşamayacagının garantisini verebilir misin ?
''Bir tanıdığım fişi aniden çekince aynı sorunları yaşamıştı.'' fişi aniden çekmek nedir abi ? :) böyle bi durumda her marka zarar verebilir..
Sen yaşamadın diye herkes yaşamayacak diye bir şey mi var Allah allah. Aynı depremden sonra Allah'ın takdiri diyenlerle aynı kefedesin. Daha OCP koruması bile olduğu tam belli olmayan, çakma sertifika almış ürünler bunların çoğu. Çinden gelen en dandik kapasitörlerle yapılma ihtimali bile var. Daha VX Plus gibi nispeten bilinen PSU'lar bile dandikken, hiçbir incelemesi olmayan, içi dışı ne bilinmeyen bir PSU'ya bilmem kaç bin TL verdiğin sistemi emanet etmek mantıklı mı sence?

PSU'ların kalitesini etkileyen bir sürü segment ve kriter var. İç kalitesi bir ürünün güvenli olup olmayacağını belli eder. Ki çoğu A tier yani üst kalite PSU ömrünü tüketmediği sürece sana hiçbir problem yaratmaz. Yaratacağı zaman bile kendini kapatmasını bilir.

VeloceRR

80+ Bronze
Sen yaşamadın diye herkes yaşamayacak diye bir şey mi var Allah allah. Aynı depremden sonra Allah'ın takdiri diyenlerle aynı kefedesin. Daha OCP koruması bile olduğu tam belli olmayan, çakma sertifika almış ürünler bunların çoğu. Çinden gelen en dandik kapasitörlerle yapılma ihtimali bile var. Daha VX Plus gibi nispeten bilinen PSU'lar bile dandikken, hiçbir incelemesi olmayan, içi dışı ne bilinmeyen bir PSU'ya bilmem kaç bin TL verdiğin sistemi emanet etmek mantıklı mı sence?

PSU'ların kalitesini etkileyen bir sürü segment ve kriter var. İç kalitesi bir ürünün güvenli olup olmayacağını belli eder. Ki çoğu A tier yani üst kalite PSU ömrünü tüketmediği sürece sana hiçbir problem yaratmaz. Yaratacağı zaman bile kendini kapatmasını bilir.
Ben de onu diyorum işte arkadas ben veya sen yaşadık veya yaşamadık diye değerlendiremeyiz diyorum. Ne yazdıgımı okumadan boş boş birşeyler biliyormus gibi bi ton yazı yazmışsın. Yok çin ihtimali var, incelemesi yok, çakma sertifika felan :)
depremden sonra Allah'ın takdiri diyenlerle aynı kefedesin.
bu yazdıgının konuyla gram alakası yok. benim yazdıklarımdan bunu cıkarman senin de sertifikanın çakma oldugunu gösteriyor :)

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ben de onu diyorum işte arkadas ben veya sen yaşadık veya yaşamadık diye değerlendiremeyiz diyorum. Ne yazdıgımı okumadan boş boş birşeyler biliyormus gibi bi ton yazı yazmışsın. Yok çin ihtimali var, incelemesi yok, çakma sertifika felan :)

bu yazdıgının konuyla gram alakası yok. benim yazdıklarımdan bunu cıkarman senin de sertifikanın çakma oldugunu gösteriyor :)
Kankacım "önlem" diye bir şey var belki duymuşsundur. Ayrıca o yaptığım benzetme, daha benzetmenin ne olduğunu bilmiyorsan seni kâle almayalım zaten. 20 kişi bir PSU'yla sorun yaşadıysa o zaman işini şansa mı bırakırsın yoksa gidip sorun yaşanmayacağını bildiğin bir ürün mü alırsın?

Sana şurada 2 kelam bir şey öğretmeye çalışıyoruz laf çakmaya çalışıyorsun. PSU'lar öyle basit birimler değiller. Git şu konuyu oku kafana 2-3 gram bir şey girer.

İyi forumlar.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,122
İsim
kilan embappe

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu patlar patlamaz konusu bitmeyecek sanırım, noktayı koyuyorum.

Durduk yere patlaması aşırı düşük bir ihtimal zaten orası ayrı, şebekeden gelecek olan hiçbir tehditte isterseniz AX1600i koyun isterseniz TX-1600 koyun hiçbiri garanti veremez. Bu tip PSU'lar çok düşük bütçenin çözümleri, inceleme falan yok doğru, bildiğimiz iki yegane şey kapasitör kalitesinin düşük olacağı ve klasik grup düzenlemeli giriş seviyesi bir üniteden farksız olacağıdır. Yine de yaşanılan bazı sorunları göz önüne alarak bütçe el veriyorsa alternatiflerin daha güvenilir olmasına özen gösteriyoruz, VX Plus'ın aslında bu ünitelerden pek farkı olmamasına rağmen öne çıkmasının sebebi bu (kısa vade için).

VeloceRR

80+ Bronze
Kankacım "önlem" diye bir şey var belki duymuşsundur. Ayrıca o yaptığım benzetme, daha benzetmenin ne olduğunu bilmiyorsan seni kâle almayalım zaten. 20 kişi bir PSU'yla sorun yaşadıysa o zaman işini şansa mı bırakırsın yoksa gidip sorun yaşanmayacağını bildiğin bir ürün mü alırsın?

Sana şurada 2 kelam bir şey öğretmeye çalışıyoruz laf çakmaya çalışıyorsun. PSU'lar öyle basit birimler değiller. Git şu konuyu oku kafana 2-3 gram bir şey girer.

İyi forumlar.
Konu başından beri mesajlarımı oku. Konudaki psu alınabilir diye tek bir kelime yazmadım. Kendi kullandıgım rampage psu icin yorum yazdım akıllının biri atladı heemen. Ordan sana ne oldu da garip benzetmeler yaparak bana cevap verdın bilmiyorum. Konudaki psu alınmaz bunda hemfikiriz. Ama sen ve diğer cok bilmiş , ne yazdıgımı anlamadan hemen saçma şekilde kendi ufak bilgilerinizi bana karsı savunmaya basladınız. :)
''Sana şurada 2 kelam bir şey öğretmeye çalışıyoruz'' demişsin. Benım bıldıgımın yarısı kadar bılgın yoktur buna eminim.
Sen 2-3 gram beyninle ne yazdıgımı iyice oku,kavra,öğren sonra gel buraya link at.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Forumda bilgisayar almadan önce rampage kasa psu icin yorumlara bakayım dedim. Alma yok elinde patlar, bomba gibi vs aşırı saçma yorumlar vardı. Aldım uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. Millet markayı görünce bilgisi yoksa bile boş boş konusuyor burda. Genelde yaş kitlesi 10-18 felan o yüzden oldugunu düsünüyorum..
Yaşla bilgiyi nasıl doğru orantı yaptınız? İnanın burada 15 yaşında olup çoğu insan bilgili olan üyeler var.
Rampage tarzı markalar ürünlerini çinden alıp ve üstüne logo bastırıp satıyor. PSU önemli bir parça olduğu için bu tarz markalar bu yüzden tavsiye edilmiyor.

VeloceRR

80+ Bronze
Yaşla bilgiyi nasıl doğru orantı yaptınız? İnanın burada 15 yaşında olup çoğu insan bilgili olan üyeler var.
Rampage tarzı markalar ürünlerini çinden alıp ve üstüne logo bastırıp satıyor. PSU önemli bir parça olduğu için bu tarz markalar bu yüzden tavsiye edilmiyor.
Haklısın katılıyorum. Cok bilgili üyeler de var. Ama onlar maalesef az olan kısım.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray

İyi forumlar.
https://www.amazon.com.tr/dp/B07KYT...e=380333&creativeASIN=B07KYTRQ84&linkCode=asn hocam bu psu nasıl sizce kaç sene götürür

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Fsp psuların bile zarar gördüğünü duydum.
İlla ki marka değil ürün önemli, tabii ki fiyat farkı azsa tabii ki doğru marka ürün tabii ki daha mantıklı bence.

Sadece markanın kaliteyi etkilemediğini belirtmek istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Forumda bilgisayar almadan önce rampage kasa psu icin yorumlara bakayım dedim. Alma yok elinde patlar, bomba gibi vs aşırı saçma yorumlar vardı. Aldım uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum. Millet markayı görünce bilgisi yoksa bile boş boş konusuyor burda. Genelde yaş kitlesi 10-18 felan o yüzden oldugunu düsünüyorum..
Şu yorum felaket komik kimsin sen usta cem yılmaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

uyguna kasa ve psu fırsatı var mı hocam ?
ölü fiyat olursa güzel olur :D
Bütçe nedir

Top Bottom